آتش‌سوزی جنگل گلزار ایذه مهار شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

با همکاری ماموران منابع طبیعی؛
آتش‌سوزی جنگل گلزار ایذه مهار شد
شعله‌های آتش جنگل‌های گلزار با همکاری نیروهای مردمی و ماموران منابع طبیعی مهار شد.

مصطفی امینی امروز با اشاره به آتش‌سوزی دیروز در جنگل‌های منطقه گلزار اظهار کرد: خوشبختانه همکاری ماموران منابع طبیعی و بومیان منطقه باعث خاموش شدن شعله‌های آتش و جلوگیری از خسارات جبران‌ناپذیر زیاد شد.

وی با اشاره به اینکه روز گذشته پس از اطلاع‌رسانی حادثه، منابع طبیعی شهرستان برای اطفای حریق اقدام کرد افزود: با تلاش‌های صورت گرفته، آتش و دامنه نفوذ آن کنترل شد و گوشه‌ای از طرح ۶۸ هکتاری ارژن شیمبار دچار آتش‌سوزی شد.

دهیار روستای بردپاره با تقدیر از تلاش و همکاری جهانگیر جهانگیری رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان ایذه و اکیپ اطفای حریق گفت: اداره منابع طبیعی همواره برای کمک به سلامت مراتع و جلوگیری از خطرات احتمالی همکاری مناسب داشته است.

امینی در پایان عنوان کرد: در گزارش منتشر شده روز گذشته برای آتش‌سوزی در این مراتع؛ اشتباها مساحت طرح را ۶۸ هزار ذکر کرده و اینک با اعلام میزان ۶۸ هکتار ، مساحت ذکر شده را تصحیح می‌کنم.

دسته بندی:اخبار

اخبار مرتبط