آخرین مهلت ثبت نام دوره دکترای نیمه متمرکز 96

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور درباره مهلت ثبت نام دوره دکتری ۹۶ اظهار داشت: مهلت ثبت نام در آزمون ورودی دکترای نیمه متمرکز سال ۹۶ با توجه به مهلت تمدید شده تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۳۰ آذر ماه ۹۵ پایان می پذیرد.

وی بیان کرد: به کلیه داوطلبانی که نسبت به ثبت نام اقدام ننمودند، اکیدا توصیه می‌شود در این مهلت باقی مانده و حداکثر ساعت ۲۴، سه شنبه ۳۰ آذر ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش کشور و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه مربوطه به ویژه از اطلاعیه ای که از روز دوشنبه ۲۲ آذر ماه ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و در صورت واجد شرایط بودن نسبت به تکمیل تقاضانامه اینترنتی اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۴ آذر ماه ۹۵ تعداد ۱۳۳ هزار و ۳۴۹ داوطلب نسبت به ثبت نام اقدام کرده اند.

اخبار مرتبط