آخرین وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب ۱۰ هزار نیرو در سال ۹۵

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون وزارت آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش برای جذب ۱۰ هزار معلم آزمون استخدامی برگزار می کند و در حال رایزنی برای اخذ مجوز هستیم.
سید محمد بطحایی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان در پاسخ به این پرسش که آیا آزمون استخدامی این وزاتخانه تابستان امسال برگزار می شود، اظهار کرد: هنوز مجوز استخدام را از سازمان مدیریت و برنامه ریزی دریافت نکرده ایم.
وی افزود: با سازمان مدیریت در رابطه با ردیف های استخدامی اختلاف نظر داریم به گونه ای که تعداد ردیف هایی که به آموزش و پرورش داده اند کمتر از تعداد مدنظر ماست.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال رایزنی برای دریافت ردیف بیشتر برای استخدام هستیم چرا که نیاز ما استخدام ۱۰ هزار معلم است اما سازمان مدیریت با جذب هشت هزار نفر موافقت کرده است.
بطحایی ادامه داد: در صورت کسب مجوز تلاش می کنیم تا آزمون مربوطه در شهریور ماه برگزار شود و فارغ التحصیلان دانشگاهی با مدرک کارشناسی و ارشد در آموزش و پرورش استخدام شوند.
وی افزود: پذیرفته شدگان باید در دوره های آموزش معلمی دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند.

اخبار مرتبط