آزمون عملی هنر 15 مرداد برگزار می شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده مهلت دریافت کارت آزمون رشته‌های تحصیلی نقاشی، ارتباط تصویری، کاردانی هنرهای تجسمی، طراحی پارچه، طراحی لباس و طراحی صنعتی آزمون سراسری سال ۹۵ بر اساس اطلاعیه این سازمان تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۹۵ پایان می پذیرد.

وی تصریح کرد: لذا به کلیه متقاضیان هر یک از رشته های مذکور که تاکنون برای دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون خود اقدام نکرده اند اکیدا توصیه می شود در این فرصت باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون رشته امتحانی مربوط اقدام کنند.

توکلی اظهار داشت: شروع فرآیند برگزاری آزمون رشته‌های تحصیلی نقاشی، ارتباط تصویری، کاردانی هنرهای تجسمی، طراحی پارچه و لباس در ساعت ۸ صبح و فرآیند آزمون رشته طراحی صنعتی ساعت ۱۴:۳۰ ، ۱۵ مرداد ۹۵ برگزار می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه این آزمون در ۹ شهر ستان کشور به شرح مندرج در اطلاعیه برگزار می شود، گفت: آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون درج شده است.

توکلی اظهار داشت: ۳ هزار و ۸۶۷ داوطلب در آزمون رشته‌های نقاشی، ارتباط تصویری، هنرهای تجسمی، طراحی پارچه و طراحی لباس شرکت کردند که از این تعداد ۳ هزار و ۳۹۷ نفر زن و ۴۷۰ نفر مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش یاد آور شد: هزار و ۲۴۸ داوطلب در آزمون رشته طراحی صنعتی شرکت می کنند که از این تعداد ۸۲۷ نفر زن و ۴۲۱ نفر مرد هستند.

وی افزود: آزمون تحصیلی کتابت و نگارگری بر اساس برنامه زمانی اعلام شده صبح فردا پنچشنبه ۱۴ مرداد ۹۵ منحصرا در دانشگاه غیر انتفاعی سوره واقع در شهرستان تهران برگزار می شود.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: در آزمون رشته کتابت و نگارگری ۱۷۰ داوطلب شرکت می کنند که از این تعداد ۱۵۷ نفر زن و ۱۳ نفر مرد هستند.

اخبار مرتبط