نیکان

آزمون کارشناسی ارشد پیام نور به تعویق نمی‌افتد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در پاسخ به درخواست به تعویق افتادن آزمون کارشناسی ارشد پیام نور از سوی تعدادی از مخاطبان، گفت: این آزمون در زمان اعلام شده برگزار می‌شود.

فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه تعلیم و تربیت خبرگزاری فارس درباره «به تعویق افتادن آزمون کارشناسی ارشد پیام نور»،‌ اظهار کرد: این آزمون در زمان اعلام شده برگزار می‌شود.

به گزارش فارس، در هرحال باید دید که در زمان برگزاری آزمون پیام نور، وضعیت کرونا در کشور چگونه خواهد بود؛ آزمون کارشناسی‌ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌نور برای نوبت بیست و یکم، روز جمعه ۱۷ بهمن برگزار خواهد شد و متقاضیان می‌توانند از روز سه‌شنبه ۱۴ تا روز پنجشنبه ۱۶ بهمن با مراجعه به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت و راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

همچنین با توجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در جهت تسریع در بررسی و ثبت درخواست‌ها به صورت الکترونیکی، متقاضیان در صورت داشتن هر گونه سؤال می‌توانند به سیستم پیشخوان خدمات الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس http://darkhast.sanjesh.org مراجعه و درخواست خود را به همراه مستندات لازم ثبت کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار