آغازثبت نام پیاده روی اربعین

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

ناصر حویزاوی مدیرکل حج و زیارت خوزستان اظهار کرد:‌ ثبت نام پیاده روی اربعین از امروز (۲۷ شهریورماه) به صورت سراسری در سامانه سماح به نشانی https://samah.haj.ir آغاز شده و تا ۲۴ آبان‌ماه ادامه دارد.

وی با بیان این‌که ثبت‌نام سفر اربعین حضوری انجام نمی‌شود و تنها از طریق سایت سماح امکان‌پذیر است، افزود:‌ علاقمندان به شرکت در مراسم پیاده روی اربعین در عتبات، با مراجعه به کلیه شرکت‌های خدمات زیارتی می‌توانند جهت ثبت نام در این سامانه اقدام کنند. همچنین متقاضیان می‌توانند به صورت مستقیم به سایت سماح مراجعه کرده و مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.

حویزاوی تصریح کرد:‌ کلیه مراحل ثبت‌نام و همچنین واریز مبلغ هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود. در این زمینه ۴۰ دلار هزینه ارزی اخذ روادید، ۱۰ هزار تومان حق شرکت، ۲۵۹۰۰ تومان حق بیمه و همچنین ۲ هزار تومان حق ورود به سایت سماح در نظر گرفته شده است.

وی گفت: ‌آماده‌سازی زیرساخت‌های دو مرز شلمچه و چذابه در استان خوزستان به منظور انجام سفرهای زائران عتبات در ایام محرم و صفر، در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود در اربعین امسال حدود یک میلیون تا یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از مرزهای شلمچه و چذابه به عتبات عالیات سفر کنند.

اخبار مرتبط