آغاز اجرای طرح سنجش سلامت در خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

طرح سنجش سلامت از روز یکشنبه در استان خوزستان آغاز شد.

طرح سنجش سلامت نوآموزان ورود به پایه اول ابتدایی یکشنبه در پایگاه های تعیین شده در این استان آغاز و آیین نمادینی در مدرسه استثنایی مهر ناحیه یک اهواز برگزار شد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه آیین آغاز طرح سنجش سلامت بیان کرد: طرح سنجش سلامت نوآموزان ورود به پایه اول ابتدایی از ۱۶ خرداد تا پایان شهریور ادامه دارد.

وی گفت: در طرح سنجش سلامت شنوایی، بینایی و بهداشت دهان و دندان و آمادگی کودک برای ورود به پایه اول ابتدایی مورد سنجش قرار می گیرد.

شجاعی بیان کرد: زمانی که خانواده ها برای ثبت نام فرزند خود در پایه اول ابتدایی به مدرسه مراجعه می کنند فرم مورد نیاز ثبت نام در طرح سنجش سلامت به آنها تحویل داده می شود.

وی با اشاره به اینکه ثبت نام دانش آموزان در این طرح اینترنتی است افزود: اطلاعات لازم و مبلغی که باید پرداخت شود در این پایگاه قید شده است.

شجاعی اظهار کرد: برای جلوگیری از اتلاف وقت خانواده ها، روز و ساعت مراجعه به پایگاه های سنجش سلامت در پایگاه اینترنتی عنوان شده است.

وی افزود: در صورتی که دانش آموزی دچار مشکلات سلامتی باشد به پزشک ارجاع داده می شود.

طرح سنجش سلامت در ۴۶ پایگاه در خوزستان انجام می شود و امسال بالغ بر ۱۰۰ هزار نوآموز زیر پوشش این طرح قرار می گیرند.

اخبار مرتبط