استخدام چهار کارمند خانم

آغاز امتحانات عملی دانشگاه آزاد خوزستان از 21 تیر

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در خصوص زمان و نحوه برگزاری امتحانات کارگاه‌ها و  آزمایشگاه‌های این واحد دانشگاهی، گفت: این امتحانات از ۲۱ تا ۳۱ تیرماه  با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با موافقت ستاد مقابله با کرونا در استان به صورت حضوری برگزار خواهند شد.

 بیژن کریمی بیرگانی با بیان این‌که  امتحانات نیم‌سال جاری در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از  ۲۶ خردادماه به صورت مجازی برگزار شده‌اند، اظهار کرد: بیش از 92 درصد دانشجویان در این امتحانات شرکت کرده‌اند که در مقایسه با نیم‌سال‌های گذشته تعداد شرکت‌کنندگان بیشتر بوده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز، وی همچنین از آغاز  امتحانات گروه‌های معارف و عمومی  از  ۱۳تیرماه خبر داد و افزود: این امتحانات به صورت مجازی تا ۱۹ تیرماه ادامه خواهند داشت.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز در خصوص زمان و نحوه برگزاری  امتحانات کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های این واحد دانشگاهی، گفت: این امتحانات از ۲۱ تا ۳۱ تیرماه  با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با موافقت ستاد مقابله با کرونا در استان به صورت حضوری برگزار خواهند شد.

کریمی‌ بیرگانی در خصوص وضعیت ترم تابستان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز ادامه داد: این دانشگاه آمادگی کامل جهت برگزاری ترم تابستان را  به صورت مجازی دارد اما تاکنون بخشنامه‌ای از سوی سازمان مرکزی دانشگاه در این خصوص ارسال نشده است.

وی در پایان  گفت: دانشجویانی که در کلاس‌های مجازی شرکت کرده و تا سقف 3 درس و حداکثر 6 واحد را در دوره کاردانی و کارشناسی نمرات کمتر از 12 و در دوره تحصیلات تکمیلی نمره کمتر از 14 کسب کنند، می‌توانند تا پایان سال تحصیلی 1400- 1399 مازاد بر واحدهای انتخابی مجددا بدون پرداخت شهریه انتخاب واحد نموده و نمره خود را جبران کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار