آغاز انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد از روز یک‌شنبه

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز انتخاب رشته‌های با آزمون این دانشگاه از روز یک‌شنبه، ۳۱ مردادماه خبر داد.

مجتبی علوی‌فاضل با بیان این‌که انتخاب رشته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا ۱۵ شهریور ادامه دارد، افزود: داوطلبان برای نام‌نویسی در این دوره‌ها باید به پایگاه‌های اینترنتی به نشانی WWW.AZMOON.ORG و یا sanjesh.iau.ac.ir مراجعه کنند.

وی با تأکید بر این‌که داوطلبان با استفاده از نمره، رتبه و شناسه‌ای که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کرده‌اند، می‌توانند برای انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند، اظهار کرد: هر داوطلب می‌تواند ۲۰ رشته محل انتخاب کند. دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز همزمان با آغاز نام‌نویسی در پایگاه اینترنتی یاد شده منتشر می‌شود. به داوطلبان توصیه می‌شود انتخاب رشته خود را بر اساس نمره و علاقه‌مندی انجام دهند.

سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه گفت: هزینه نام‌نویسی در دوره‌های با آزمون ۳۲۰ هزار ریال است که از طریق کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب و از طریق سایت یاد شده قابل پرداخت است. همچنین نتایج نهایی دوره‌های با آزمون در دهه سوم شهریور و از طریق سایت اینترنتی به نشانی WWW.AZMOON.COM اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علوی فاضل در پایان درمورد ظرفیت پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ظرفیت پذیرش در دوره‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی حدود ۵۵ هزار نفر است.

اخبار مرتبط