آغاز به‌کار کلینیک «یددرمانی» ولیعصر در دزفول

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیر بخش پزشکی هسته‌ای بیمارستان بزرگ دزفول خبر داد:
آغاز به‌کار کلینیک «یددرمانی» ولیعصر در دزفول
مدیر بخش پزشکی هسته‌ای بیمارستان بزرگ دزفول گفت: کلینیک «یددرمانی» ولیعصر بیمارستان دکتر گنجویان برای درمان بیماری پرکاری تیروئید در این شهرستان آغاز به‌کار کرد.

هدایت فروتن امروز اظهار کرد: کلینیک یددرمانی ولیعصر بیمارستان بزرگ دزفول در راستای درمان پرکاری تیروئید در دزفول آغاز به‌کار کرد.

وی افزود: در این روش، با توجه به درخواست پزشک و نیاز بیمار یدخوراکی تجویز خواهد شد و در این روش بیمار نیاز به بستری نخواهد داشت.

مدیر بخش پزشکی هسته‌ای بیمارستان بزرگ دزفول تصریح کرد: این مرکز تنها مرکز دولتی خوزستان است که علاوه بر درمان بیماران استان می‌تواند بیماران استان‌های ایلام و خرم‌آباد را نیز پوشش دهد.

بخش پزشکی هسته‌ای بیمارستان دزفول اسکن‌های مختلفی اعم از قلب، استخوان و ریه را با تزریق رادیو داروی تکنسیم که از سازمان انرژی اتمی ایران تامین می‌شود، انجام می‌دهد.

دسته بندی:اخبار