آغاز به کار دانشگاه علمی ـ کاربردی میراث خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رییس دانشگاه علمی ـ کاربردی میراث خوزستان از افتتاح این مرکز آموزش عالی در هفته جاری خبر داد و گفت: همه مقدمات برای این اتفاق مهم و علمی در استان مهیا شده است.

فروتن صالحی اظهار کرد: همه مقدمات برای افتتاح دانشگاه علمی ـ کاربردی میراث خوزستان مهیا شده است و در هفته جاری این مرکز علمی رسما کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی با معرفی برخی مهمانان مراسم افتتاحیه این دانشگاه تاکید کرد: در این مراسم مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان، رییس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی خوزستان و رییس موسسه آموزش عالی علمی ـ کاربردی میراث فرهنگی کشور به عنوان مهمان ویژه حضور خواهند داشت.

صالحی همچنین خاطرنشان کرد: آخرین مهلت نام در رشته‌های دانشگاه علمی ـ کاربردی میراث خوزستان فردا است و متقاضیان ثبت نام خود را به ساعات پایانی موکول نکنند.

وی با اشاره به این که رشته‌های تعلق گرفته به این دانشکده همه در مقطع کاردانی هستند افزود: کاردانی حرفه‌ای صنایع دستی فرش دستباف، کاردانی حرفه‌ای امور فرهنگی و امور موزه و کاردانی حرفه‌ای گردشگری سه رشته‌ای هستندکه در سال جاری در دانشگاه علمی ـ کاربردی میراث خوزستان راه‌اندازی شده‌اند.

رییس دانشگاه علمی ـ کاربردی میراث خوزستان درباره رایزنی‌های انجام شده در روزهای گذشته گفت: با مدیر کل امور فرودگاه‌های خوزستان به منظور برگزاری دوره‌هایی برای آموزش کارکنان جلساتی برگزار شده و در این زمینه توافق‌های خوبی انجام شده است.

اخبار مرتبط