آغاز توزیع کارت آزمون Ph.D. پزشکی

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون Ph.D. پزشکی و دستیاری دندانپزشکی سال ۹۵ از (دوشنبه) چهارم تا هفتم مرداد‌ماه جاری خبر داد.

دکتر محمد‌حسین پور‌کاظمی با اعلام این مطلب اظهار کرد: از بین هفت هزار و ۱۰۰ شرکت‌کننده در آزمون Ph.D. پزشکی (دکترای تخصصی) امسال حدود هزار نفر پذیرفته خواهند شد؛ بنابراین ظرفیت پذیرش در آزمون امسال کاهش نیافته است.

وی در ادامه تصریح کرد: آزمون Ph.D. پزشکی (دکترای تخصصی) امسال در ۶۲ رشته برگزار خواهد شد که ۲ رشته آن در حوزه دندانپزشکی است و آزمون این رشته‌ها بعد‌از‌ظهر پنج‌شنبه هفتم مرداد‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت گفت: هم‌زمان با آزمون Ph.D. پزشکی، دستیاری دندانپزشکی سال ۹۵ نیز با شرکت ۲ هزار داوطلب برگزار می‌شود و از این تعداد حدود ۵۰۰ نفر پذیرفته خواهند شد.

آزمون Ph.D. پزشکی و دستیاری دندانپزشکی سال جاری پنج‌شنبه هفتم مرداد‌ماه به‌طور هم‌زمان برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط