رزومه

آرمان

آغاز توزیع کارت پنجمين مرحله آزمون سنجش مهارت

دسته ها: اخبار استان اخبار

مدیرکل آموزش فني و حرفه‌اي خوزستان از آغاز توزیع کارت پنجمين مرحله آزمون سنجش مهارت و آزمون حوزه‌هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش، نان و غله و … استان از ساعت ۸ صبح دوشنبه ۲۶ مهرماه خبر داد.

عبدالنبی سواعدی با اعلام اين خبر اظهار کرد: پنجمين آزمون سنجش مهارت در حوزه‌هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش، نان و غله و … در روز پنج‌شنبه، ۲۹ مهرماه برگزار مي‌شود.

وی تصریح کرد: آزمون هر حرفه شامل ۲ مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش‌هاي صنعت ساختمان، تفاهم‌نامه‌ها (صنايع دستي، فرش، نان و غله و …) که پیش از این در موعد مقرر برای شرکت در آزمون‌های مذکور ثبت‌نام کرده‌اند، باید از ۲۶ تا ۲۸ مهرماه با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه خود را دريافت کنند.

مدیرکل آموزش فني و حرفه‌اي خوزستان عنوان کرد: همچنین متقاضیان شرکت در پنجمين آزمون سراسری سنجش مهارت در سال ۱۳۹۵ (کارآموزان بخش‌های دولتی و آموزشگاه‌های آزاد) که قبلاً برای شرکت در آزمون مورد نظر ثبت‌نام کرده‌اند، باید در این بازه زمانی با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.com و از هیمن طریق، نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

سواعدی افزود: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمان‌بندي اعلام‌شده از سوی ادارات سنجش استان‌ها براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه‌هاي تعيين‌شده مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: درصورتي كه متقاضيان با مشکلی مواجه شوند، مي‌توانند با شماره تلفن‌های ۵۴-۶۶۹۴۱۲۵۰-۰۲۱ داخلی ۱۱۹۶ و یا با مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان خود تماس بگیرند.

اخبار استان اخبار