آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان از 3 مهر

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرعامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان گفت: متقاضیان استخدام در این کارخانه از ۳ مهرماه می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای شرکت در آزمون استخدامی کارخانه ثبت‌نام کنند.
سیدعباس حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهار کرد: با توجه به این‌که در مراحل انتهایی ساخت کارخانه قرار داریم، برنامه‌ریزی‌هایی برای جذب نیرو انجام شده است و برای آنکه در جذب نیرو رعایت عدالت انجام شود، آزمونی با کمک سازمان سنجش برگزار می‌شود.
وی افزود: آزمون استخدامی کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان با کمک سازمان سنجش برگزار می‌شود تا افراد جذب شده از میان نیروهای متعهد و متخصص باشند و اعتماد عمومی نیز به جذب نیروها جلب شود.
حسینی تصریح کرد: نیروهای جذب شده فقط از شهرستان‌های مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل خواهند بود. و جوانان این مناطق می‌توانند در کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان مشغول به کار شوند.
وی گفت: جذب افراد در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس انجام می‌شود و علاقمندان می‌توانند از ۳ مهرماه به سایت سازمان سنجش مراجعه و مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.
حسینی ادامه داد: کسانی جذب می‌شوند، باید حداقل‌های علمی را داشته باشند و سپس از میان آن‌ها افراد توانمند انتخاب شوند و ثبت‌نام این آزمون به صورت اینترنتی بوده و از تاریخ ۳ مهرماه به مدت ۱۰ روز و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش کشور انجام می‌شود.
مدیرعامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان خاطرنشان کرد: هدف از سرمایه‌گذاری در مسجدسلیمان محرومیت‌زدایی، ایجاد اشتغال و توسعه سرمایه اجتماعی است. و تمام تلاش‌ها انجام می‌شود تا اشتغال ایجاد شده در اختیار بومیان این شهرستان قرار بگیرد.

اخبار مرتبط