آغاز ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان دانشگاه صنعتی بهبهان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان رشته های کارشناسی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیاء بهبهان در سال تحصیلی ۹۴-۹۵ آغاز شد.

سمیه دهداری معاون آموزشی و پژوهشی با اشاره به پذیرش ۴۳۴ نفر دانشجو در مقطع کارشناسی و ۸۶ نفر در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه ، تعداد کل دانشجویان مشغول به تحصیل دانشگاه را ۱۵۹۶ نفر اعلام نمود و افزود: دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی در تاریخ های ۳۱ شهریور و ۱ مهرماه با مراجعه حضوری و تحویل مدارک مربوطه که در سایت دانشگاه درج گردیده است می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

وی ادامه داد: ثبت نام پذیرفته شدگان امروز از ساعت ۷:۳۰ صبح آغاز و تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت و فردا نیز ادامه خواهد داشت و در طی مدت ثبت نام نیز امکانات و تسهیلات مناسبی جهت رفاه حال دانشجویان و خانواده های گرامی فراهم آمده تا استفاده هر چه بهتری از زمان انتظار بدست آید. از جمله امکانات مهیا شده می توان به برپایی نمایشگاه عکس فرهنگی ،ایجاد فضای استراحت مناسب، اهدای بسته های فرهنگی و پذیرایی و نمایش فیلم در آمفی تئاتر دانشگاه اشاره نمود.

شایان ذکر است امکان استفاده از خوابگاه ها برای دانشجویان و خانواده هایشان در مدت زمان ثبت نام نیز مهیا شده است.