آغاز ثبت‌نام نقل و انتقال دانشجویی از مردادماه

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیر آموزشی دانشگاه پیام نور خوزستان گفت: ثبت‌نام متقاضیان مهمان ترمی یا دائم دانشگاه پیام نور برای نیم‌سال مهر ۹۵ از مردادماه آغاز می‌شود.

ندا اسدی در خصوص نقل و انتقالات دانشجویان در این دانشگاه، اظهار کرد: ثبت درخواست متقاضیان مهمان ترمی یا دائم در مراکز و واحدهای دانشگاه‌های پیام‌نور سراسر کشور از مرداد تا شهریورماه با مراجعه به سایت دانشگاه مبدأ انجام می‌شود که البته هنوز زمان دقیق ثبت درخواست‌ها ابلاغ نشده است.

وی افزود: دانشجو برای ارائه هر درخواستی باید مستندات لازم را ارائه دهد، برای مثال اگر محل کار یا زندگی او تغییر کرده است می‌تواند متناسب با تغییرات زندگی خود با مراجعه به سایت دانشگاه درخواست مهمان ترمی یا دائم ارائه دهد.

مدیر آموزشی دانشگاه پیام نور خوزستان با بیان این‌که در مقطع کارشناسی ارشد مهمان دائم وجود ندارد، گفت: دانشجوی کارشناسی ارشد در صورت مهمان‌شدن می‌تواند حداکثر نیمی از واحدهای خود را در دانشگاه مقصد بگذراند.

اخبار مرتبط