آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کاردانی فنی و حرفه‌ای علمی کاربردی از امروز

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان کاردانی فنی و حرفه‌ای دانشگاه علمی کاربردی خبر داد و گفت: پذیرفته‌شدگان می‌توانند طی روزهای چهارشنبه ۱۴، پنج‌شنبه ۱۵ و شنبه ۱۷ مهرماه نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

دکتر حسین توکلی اظهار داشت: ثبت‌نام ۱۰۳ هزار و ۲۳۸ نفر پذیرفته‌شدگان نهایی کد رشته محل‌های دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی فنی و حرفه‌ای نظام آموزش مهارت‌های سال ۱۳۹۵ دانشگاه جامع علمی کاربردی از امروز، چهارشنبه ۱۴ مهر‌ماه شروع شده و در روزهای پنج‌شنبه ۱۴ و شنبه ۱۷ مهر نیز ادامه دارد.

وی در ادامه با اشاره به قبولی بیش از ۹۷ درصد ثبت‌نام کنندگان در دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای دانشگاه علمی و کاربردی، تصریح کرد:در مجموع ۱۰۵ هزار و ۸۶۲ نفر در این دوره‌ها ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۱۰۳ هزار و ۲۳۸ پذیرفته شدند که از این تعداد ۳۴ هزار و ۱۴۰ نفر پذیرفته‌شدگان زن و مابقی مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان همچنین خاطر نشان کرد: پذیرفته‌شدگان این دوره‌ها در روزهای اعلام‌شده با در دست داشتن مدارک مندرج در بند «ب» اطلاعیه‌ای که به همراه اسامی پذیرفته‌شدگان بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفت با توجه به کد رشته محل قبولی به نشانی مندرج در جدول شماره چهار دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌های فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

اخبار مرتبط