آغاز ثبت‌نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد از امروز

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام نتایج  کارشناسی ناپیوسته در گروه پزشکی خبر داد و گفت ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان از امروز آغاز می‌شود.

دکتر مجتبی علوی‌فاضل با اعلام این خبر افزود: همه داوطلبانی که اقدام به انتخاب رشته در آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در گروه پزشکی کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.com از نتیجه انتخاب خود مطلع شوند.

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد تصریح کرد: همه پذیرفته‌شدگان می‌توانند از امروز دوشنبه ۲۰ مهر ۹۴ جهت ثبت‌نام به واحد دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند.

علوی‌فاضل ادامه داد: پذیرفته‌شدگان می‌توانند با مراجعه به پورتال این مرکز به نشانی www.sanjesh.iau.ac.ir نسبت به مدارک لازم جهت ثبت‌نام آگاهی یابند.

به نقل از مرکز حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، وی خاطرنشان کرد: تمامی رشته‌های غیر علوم پزشکی مقطع کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون است.

اخبار مرتبط