نیکان

آغاز ثبت نام دانشجوی نمونه دانشگاه پیام نور از ۲۰ مهر

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور از آغاز ثبت نام بیست و هشتمین جشنواره سراسری دانشجوی نمونه کشوری از ۲۰ مهر لغایت ۴ آبان ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه پیام نور، مجید صفاری نیا گفت: جشنواره دانشجوی نمونه با هدف الگوسازی از دانشجویان نمونه، ترویج فرهنگ علم‌آموزی و پژوهش‌گری، ارتقای انگیزه فعالیت‌های علمی و فرهنگی در دانشجویان، تشویق دانشجویان به پرورش همزمان ابعاد متعدد شخصیتشان در حوزه آموزش، پژوهش، فرهنگی و اخلاقی و هدایت دانشجویان برتر به تولید محصولات متنوع علمی پژوهشی(مقالات، تالیف کتب، طرح‌های پژوهشی و …) برگزار می شود.

وی  تاکید کرد: با توجه به پتانسیل بسیار خوب دانشجویان دانشگاه پیام نور در حوزه های آموزشی، پژوهشی، فناوری، فرهنگی و ورزشی از مسئولین مراکز و واحدها درخواست می شود در خصوص اجرای درخور این جشنواره در سطح مراکز و واحد ها اطلاع رسانی به موقع و مناسب انجام شود.

مدیر کل امور دانشجویان دانشگاه پیام نور تصریح کرد: دانشجویان که در مقطع کارشناسی دارای معدل ۱۶، کارشناسی ارشد ۱۷ و دکتری ۱۷ هستند، از ۲۰ مهر لغایت ۴ آبان ماه سال جاری، می توانند با مراجعه به سایت http://portal.saorg.ir جهت ثبت نام اقدام کنند.

صفاری نیا افزود: داوری این جشنواره در آذر ماه و مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره دانشجوی نمونه با حضور رئیس جمهور  نیمه اول بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد. دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۴۸۵۲۹۹ تماس حاصل کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار