آغاز ثبت نام رایگان دوره آموزش صنایع دستی در شهرستان کارون

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

آغاز ثبت نام رایگان دوره آموزش صنایع دستی در شهرستان کارون
مدیر اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان کارون گفت: ثبت نام رایگان نخستین دوره آموزش صنایع دستی در رشته های حصیربافی، چرم، مشبک و معرق در این شهرستان آغاز شد.

داوود سالمی با بیان اینکه صنایع دستی خاص شهرستان کارون به دلیل نخستان های زیاد، بیشتر شامل کپو و حصیربافی است، اظهار کرد: ثبت نام در این دوره ها از ۱۰ مرداد آغاز و به مدت یک هفته ادامه دارد.
وی افزود: برگزاری این دوره های آموزشی با هدف غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان، ایجاد و توسعه مشاغل خانگی از طریق آموزش صنایع دستی و برداشتن گامی در جهت اشتغال زایی است.
سالمی با بیان اینکه مربیان این دوره ها افراد مجرب و تایید شده میراث فرهنگی هستند، گفت: در پایان این دوره ها به شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر از صنایع دستی خوزستان داده می شود که شامل همه استانداردهای ملی است.
وی ادامه داد: این دوره به مدت دو ماه در فرهنگسرای مهدیه شهرستان کارون با مشارکت میراث فرهنگی، فرمانداری و شهرداری شهرستان کارون برگزار می شود.
امسال خوزستان در روز صنایع دستی در زمینه توسعه و صادرات صنایع دستی موفق به کسب دو رتبه نخست شد.

دسته بندی:اخبار

اخبار مرتبط