نیکان

آغاز ثبت نام نودانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای از ۲۵ مهر

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

معاونت آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام کرد: ثبت نام پذیرفته شدگان جدید دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای از روز جمعه ۲۵ مهر ۹۹ آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ثبت نام پذیرفته شدگان جدید دوره های کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای از روز جمعه ۲۵ مهر ۹۹ آغاز می شود.

ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان جدید رشته های مختلف تحصیلی در تمامی دانشکده/آموزشکده های تابعه با توجه به شیوع ویروس کرونا صرفاً به صورت مجازی انجام می گیرد. بنابراین متقاضیان از مراجعه حضوری به دانشکده های محل قبولی خود جداً خودداری کنند.

ثبت نام تمامی پذیرفته شدگان از ساعت ۸ صبح روز جمعه مورخ ۲۵ مهرماه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۸ مهر ۹۹ انجام ادامه خواهد داشت.

6بدیهی است با توجه به شرایط کشور در زمینه شیوع ویروس کرونا، تأخیر در اعلام اسامی پذیرفته شدگان از طرف سازمان سنجش آموزش کشور و ضرورت شروع به موقع کلاس ها براساس تقویم آموزشی دانشگاه، تمدید بازه فوق امکان پذیر نخواهد بود.

تمامی پذیرفته شدگان، اعم از ورودی های مهر و بهمن می بایست نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند. بنابراین عدم ثبت نام اولیه، به منزله انصراف از تحصیل محسوب خواهد شد. آدرس سامانه، مدارک لازم  و سایر موارد ضروری برای ثبت نام به زودی اعلام می شود.

بنابراین، متقاضیان موظفند اطلاعات لازم را از طریق اطلاعیه های بعدی که در سایت دانشگاه فنی و حرفه ای (به آدرس؛ tvu.ac.ir)  و سایت دانشکده/آموزشکده های محل قبولی خود درج خواهد شد، کسب کنند.

پیش بینی می شود، برای دانشجویانی که ورودی مهر بوده و مدارک لازم برای قطعی کردن ثبت نام را از طریق سامانه مجازی ثبت نام  ارائه می کنند، کلاس ها به صورت مجازی و از تاریخ ۲۹ مهر آغاز می شود.

تاریخ دقیق و جدول زمان بندی شروع کلاس های نیم سال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹-۴۰۰ دانشجویان نو ورود در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهد شد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار