آغاز زمان نقل و انتقال دانشجویی دانشگاه آزاد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

طه هاشمی معاون فرهنگی و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به نقل و انتقال دانشجویی اظهار داشت: این دانشگاه برای راحتی کار دانشجویان کار نقل و انتقال و گرفتن مهمانی را در سامانه به صورت الکترونیکی بارگذاری کرده است و دانشجویان باید شخصا در این سامانه درخواست خود را به ثبت برسانند.

وی یاد آور شد: در این دوره سعی شده است قابلیت های جدیدی را برای تسهیل در کارهای در دانشجویان در نظر گرفته شده است و آنها از ۲۰ آذر ماه لغایت پنجم بهمن می توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

هاشمی عنوان کرد: با در نظر گرفتن امکاناتی خاص برای این دوره حضور فیزیکی افراد را در دانشگاه ازبین می برد و این افراد به راحتی می توانند درخواست خود را ارسال کنند.

وی تاکید کرد: جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۰ همه ساله در کشور برگزار می‌شود که اولین دوره آن در واحد تبریز در ۲ ماه گذشته انجام شد و امکانات خوبی برای این کار صورت گرفته است.

برچسب ها :