آغاز فعالیت پایگاه انتخاب رشته در خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: ۳۷ پایگاه انتخاب رشته آزمون سال تحصیلی آینده در خوزستان آغاز به کار کردند.

محمد تقی زاده بیان کرد: این پایگاه ها روزانه از ساعت هشت صبح تا ۱۲ ظهر و از ۱۷ تا ۲۰ عصر فعال خواهند بود و تا پایان زمان اعلام شده از سوی سنجش، به کار خود ادامه خواهند داد.

وی افزود: نرم افزار به کار گرفته شده در پایگاه های انتخاب رشته از جدید ترین نرم افزار های موجود در این زمینه با قابلیت تفکیک جنسیت دانشگاهی و علایق دانش آموزان تهیه شده است.

وی گفت: در هر پایگاه انتخاب رشته چهار مشاور از مشاوران زبده و با تجربه در زمینه آگاهی و آشنایی با رشته های دانشگاهی، ترازها و رتبه ها، قطب و ناحیه دانش آموزان را راهنمایی و مشاوره می کنند.

وی ادامه داد:یک مدیر، یک مسئول پذیرش و یک کاربر مشاور خبره را در امر مشاوره انتخاب رشته همراهی می کنند.

وی گفت: داوطلبان در روزهای اول انتخاب رشته تلاش کنند تا اطلاعات کافی در مورد رشته های دانشگاهی، نحوه پذیرش دانشگاه ها کسب کنند و سپس با داشتن اطلاعات کافی نسبت به انتخاب رشته دانشگاهی مورد نظر با همفکری مشاوران آموزش و پرورش که در خصوص رشته های دانشگاهی و نحوه پذیرش آنها اطلاعات کامل و جامعی دارند، اقدام کنند.

بیش از ۸۰ هزار داوطلب در خوزستان در امسال در آزمون سراسری شرکت کردند که از این تعداد ۲۳ هزار نفر دانش آموز بودند.

اخبار مرتبط