رزومه

آرمان

آغاز مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی فنی‌وحرفه‌ای و غیرانتفاعی از امروز

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

آغاز مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی فنی‌وحرفه‌ای و غیرانتفاعی از امروز

مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از امروز اول آبان آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی از امروز اول آبان آغاز می‌شود.

جزئیات شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) در دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسـته سال ۱۳۹۶ منتشر شد.

با توجه به درخواست دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی- غیرانتفاعی مبنی بر عدم تکمیل ظرفیت رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی (معدل کل دوره کاردانی) در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال۱۳۹۶ مرحله تکمیل ظرفیت برای این رشته‌ها برگزار می‌شود.

تمام داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالـی غیرانتفاعی (اعم از داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام کرده و یا ثبت‌نام نکرده‌اند) می‌توانند بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش که در این باره در روز دوشنبه اول آبان ماه ۹۶ منتشر می‌شود، اقدام کنند.

متقاضیان برای ثبت‌نام در رشته‌های تحصیلی مورد علاقه خود می‌توانند در تاریخ مقرر با مراجعه به دانشکده‌ها و آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای تحت پوشش دانشگاه فنی و حرفه ای یا مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی و کسب اطلاع از رشته‌های پذیرنده دانشجو در این مرحله نسبت به شرکت و انتخاب کدرشته محل مورد تقاضای خویش اقدام کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار