رزومه

آرمان

آغاز مصاحبه ۵۵۰ داوطلب آزمون استخدامی آموزش و پرورش خوزستان

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار آموزش و پرورش اخبار

آغاز مصاحبه 550 داوطلب آزمون استخدامی آموزش و پرورش خوزستان

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان از آغاز فرآیند مصاحبه تخصصی ۵۵۰ داوطلب پذیرفته شده مرحله اول آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۹۶ خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، حرج چلداوی با بیان اینکه ۴۶۸ داوطلب پذیرفته شده آزمون استخدام پیمانی ۹۶ به آموزش و پرورش خوزستان خواهند پیوست، اظهار کرد: از این داوطلبان ۲۷۶ نفر در دوره ابتدایی و ۲۷۴ نفر در ۱۸ رشته دیگر مانند تربیت بدنی، علوم اجتماعی و دیگر رشته‌های مورد نیاز به عنوان داوطلب چندبرابر ظرفیت به آموزش و پرورش خوزستان معرفی شده‌اند.

وی افزود: در مجموع در این مرحله ۲۹۰ داوطلب خانم و ۲۶۱ داوطلب مرد برای انجام مصاحبه معرفی شده‌اند. در دوره ابتدایی ۲۴۲ خانم و ۳۴ مرد و در ۱۸ رشته دیگر مورد نیاز آموزش و پرورش نیز ۲۲۷ مرد و ۴۸ خانم به عنوان داوطلب چندبرابر ظرفیت برای انجام مصاحبه تخصصی معرفی شده‌اند. داوطلبان خانم از ۲۴ تا ۲۶ مهرماه و داوطلبان مرد نیز باید از ۲۷ تا ۳۰ مهرماه به ترتیب حروف الفبا برای انجام مصاحبه خود مراجعه کنند.

چلداوی گفت: افراد معرفی شده هم‌اکنون در حال گذارندن مراحل مصاحبه تخصصی و معاینات پزشکی خود هستند. داوطلبان در مرحله اول با مراجعه به سالن اجتماعات امام سجاد(ع) واقع در اداره کل آموزش و پرورش خوزستان فرآیند تحویل مستندات و بررسی مدارک را سپری می‌کنند و در مرحله بعد این داوطلبان باید برای معاینات پزشکی به درمانگاه فرهنگیان خوزستان مراجعه کنند.

چلداوی ادامه داد: در مرحله پایانی داوطلبان چند برابر ظرفیت باید با مراجعه به مدیریت امور پردیس‌های استان خوزستان واقع در اهواز، پیچ استادیوم خیابان شهید کتبی (پیشاهنگی سابق) جنب مسجد آذربایجانی‌ها نسبت به انجام امور مصاحبه اختصاصی خود اقدام کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار آموزش و پرورش اخبار