نیکان

آغاز نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی از اول دی

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی ورودی نیمسال دوم ۹۹ از اول دی ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، زمان ثبت نام «نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر» ورودی نیم سال دوم ۹۹، در روزهای دوشنبه اول دی ماه تا شنبه ۶ دی ماه ۹۹ تعیین شد.

اداره کل امور شاهد و ایثارگر معاونت آموزشی وزارت بهداشت جزئیات ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی نیمسال دوم (بهمن) را اعلام کرد.

تاریخ ثبت نام در سامانه نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از روز دوشنبه اول دی ماه تا شنبه ۶ دی ماه ۱۳۹۹ است و دانشجویان متقاضی ثبت نام لازم است حتماً ابتدا در دانشگاه مبدأ، ثبت نام کرده و پس از دریافت شماره دانشجویی به سامانه نقل و انتقال مراجعه کند.

بررسی درخواست های متقاضیان فرایندی زمانبر است و لازم است دانشجویان تا اعلام قطعی نتایج بررسی ها، بر اساس مقررات دانشگاه مبدأ خود، به تحصیل خود (مجازی یا حضوری) مشغول باشند.

نتایج موافقت و یا عدم موافقت با درخواست انتقال دانشجو، از طریق پیامک به دانشجو و از طریق سامانه مربوطه به دانشگاه های مبدا و مقصد اطلاع رسانی می شود.

در هیچکدام از مراحل نقل و انتقال دانشجویان، نه تنها نیاز به مراجعه حضوری به ستاد مرکزی وزارت بهداشت و دانشگاه وجود ندارد، بلکه توصیه می شود با توجه به شرایط خاص کشور و شیوع بیماری کووید ۱۹، صرفاً از طریق پیامک و سامانه منتظر اعلان نتیجه بمانند.

«سامانه ارتباط نزدیک» اداره کل امور شاهد و ایثارگر پاسخگوی دانشجویان است.

دانشجویان می توانند در بازه زمانی تعیین شده به سامانه http://shahedtransmission.behdasht.gov.ir وارد شوند و ثبت نام صرفا از طریق سامانه خواهد بود.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار