آغاز پذیرش دانشجویان ارشد در دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

ثبت نام پذیرفته‌شدگان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد در سه گروه آموزشی دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز از ۱۵ شهریورماه آغاز می‌شود.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،رضا شیشه‌بر، مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز ، با بیان اینکه سهمیه پذیرش این دانشگاه ۸۰ نفر در مقطع کارشناسی ارشد است، گفت: ثبت‌نام این پذیرفته‌شدگان از دوشنبه ۱۵ شهریورماه آغاز خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام از پذیرفته‌شدگان به صورت حضوری تا ۱۸ شهریورماه ادامه خواهد داشت، عنوان کرد: پذیرفته‌شدگان در رشته‌های علوم قرآن و حدیث، زبان و ادبیات عرب(کلام شیعه)، فقه و مبانی حقوق اسلامی به ترتیب در ۱۵، ۱۶ و ۱۷ شهریورماه باید به منظور انجام فرآیند ثبت نام به دانشگاه مراجعه کنند.
شیشه‌بر گفت: همچنین ثبت‌نام با تأخیر همه رشته‌ها نیز ۱۸ شهریورماه انجام خواهد شد که پذیرفته شدگان جامانده می‌توانند در این تاریخ برای ثبت‌نام مراجعه کنند.
مدیر تحصیلات تکمیلی دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) اهواز عنوان کرد: مدارکی همچون اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی، ریز نمرات دوره کارشناسی و اصل و کپی مدرک کارشناسی یا سطح ۲ حوزوی و … از جمله مدارک موردنیاز ثبت‌نام است.

اخبار مرتبط