آماده باش نیروهای امدادی در پتروشیمی بوعلی سینا

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مديرکل مديريت بحران خوزستان گفت: اکنون براي اعلام وضعيت عادي در اين مجتمع با استاندار خوزستان در حال رايزني و هماهنگي هستيم.

هاشم بالدي افزود: بامداد امروز با انجام عمليات ضربتي که در محل مخزن در حال سوخت پتروشيمي بوعلي سينا آغاز شد، مرحله نهايي خاموش کردن آتش انجام و در حدود ساعت ۲ و ۳۰ دقيقه بامداد آتش کاملا خاموش و مهار شد.

وي تصريح کرد: در حال حاضر وضعيت در پتروشيمي بوعلي سينا عادي است و بخشي از تيم‌هاي امدادي ويژه به حالت آزاد درآمده‌اند.

مديرکل مديريت بحران خوزستان ادامه داد: همچنان نيروهاي نظامي، انتظامي، پزشکي و امدادي در محل حادثه در حال آماده‌باش هستند و اکنون براي اعلام وضعيت عادي در اين مجتمع با استاندار خوزستان در حال رايزني و هماهنگي هستيم.

وي با بيان اين‌که در ساعات آينده وضعيت عادي اعلام خواهد شد، گفت: پس از اين مرحله، مرحله آسيب‌شناسي آتش‌سوزي پتروشيمي بوعلي سينا ماهشهر آغاز خواهد شد.

بالدي اظهار کرد: در بحث آسيب‌شناسي اين حادثه، علت حادثه، ميزان خسارات، نقاط ضعف و قدرت در عمليات‌هاي مشابه و تهيه دستورالعمل و نقشه عملياتي مقابله با وضعيت بحراني بررسي خواهد شد.

وي افزود: در حال حاضر مجتمع بوعلي سينا پتروشيمي ماهشهر تعطيل است ولي منطقه ويژه اقتصادي ماهشهر همچون گذشته در حال فعاليت است.

آتش سوزي مجتمع پتروشيمي بوعلي سينا چهارشنبه ١٦ تيرماه آغاز شد و تلاش براي مهار آن بامداد امروز به نتيجه رسيد و آتش سوزي در اين مجتمع به طور کامل مهار شد.

اخبار مرتبط