شرکت تبلیغاتی اهواز ملک

آموزش و پرورش برای اول مهر به 50 هزار معلم جدید نیاز دارد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار آموزش و پرورش اخبار

آموزش و پرورش برای اول مهر به 50 هزار معلم جدید نیاز دارد

یک نماینده مجلس با بیان اینکه آموزش و پرورش برای اول مهر به 50 هزار معلم نیاز دارد، گفت: دغدغه همه نمایندگان مجلس، انتخاب وزیر آموزش و پرورش است و امیدواریم دولت هم این پیام ما را توجه کند و هر چه سریع‌تر فرد جامع‌الشرایطی را معرفی کند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، حسن‌پور بیگلری با اشاره به کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش گفت: در آستانه سال تحصیلی جدید بیش از ۵۰ هزار معلم کم داریم و هنوز هیچ فکری برای آنها نشده است؛ بنده به عنوان یک نماینده مجلس، یکی از دغدغه‌هایم در شهرستان سیرجان که نماینده مردم آنجا هستم این است که بیش از ۵۰۰ معلم کم برای مهر امسال نیاز دارد و چگونه می‌توانند آن را جبران کنند.

وی افزود: در حال حاضر می‌بینیم که فرهنگیان در جایگاه بسیار خوبی از نظر مرجعیت هستند و توانستند اصالت معلمی خود را حفظ کنند و از این جهت به معلمان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و خدا را شاکرم آنهایی که سرنوشت آینده کشور به دستشان است توانستند بین مردم جایگاه معنوی و هویت اصلی خود را داشته باشند.

این نماینده مجلس ادامه داد: نکته دوم حضور دانش‌آموزان اتباع خارجی در برحی مدارس است که باید برای حضور آنها در مدرسه و تفاوت فرهنگی آنها فکر اساسی شود؛ نکته بعدی مشارکت مردم است یعنی هر کجا مشارکت مردم را داشتیم موفقیت به همراه داشته است؛ ما به وحدت، هماهنگی و انسجام در آموزش و پرورش نیاز داریم و اگر این مشارکت باشد خیلی از چالش‌ها، مسائل و مشکلات حل می‌شود.

وی اضافه کرد: دغدغه همه ما نمایندگان بحث وزیر آموزش و پرورش است؛ امیدواریم دولت هم این پیام ما نمایندگان که در ارتباط با مردم هستیم را توجه کند و هر چه سریع‌تر فردی جامع الشرایط را انتخاب کند که این کشتی به گل نشسته را نجات دهد.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار آموزش و پرورش اخبار