رزومه

آرمان

احکام رتبه بندی معلمان مهر ماه امسال صادر می شود

دسته ها: اخبار

خبرگزاری ایرنا : وزیر آموزش و پرورش اظهار امیدواری کرد که احکام رتبه بندی معلمان از اولین روز مهرماه امسال صادر شود.
علی اصغر فانی در حاشیه شصت و چهارمین نشست شورای ستاد راهبردی اجرای نقشه علمی کشور به خبرنگار علمی ایرنا گفت: نظام رتبه بندی معلمان باید به تصویب شورای توسعه مدیریت برسد که پیش نویس آن آماده شده و در نوبت رسیدگی این شورای قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه دولت اعتبارات این موضوع را برای سال های ۹۴ و ۹۵ مصوب کرده است اظهار کرد: دولت در سال ۹۳ برای سال جاری هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان و برای سال ۹۵ نیز سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار تصویب کرده است .
فانی با اشاره به اینکه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مهمترین سند بالادستی در آموزش و پرورش کشور است اظهار کرد: نقشه راه این سند در واقع مسیر ما را در اجرای کردن کامل سند تحول مشخص می کند.
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد که محتوی سند تحول بنیادین مبانی برنامه ششم توسعه اجتماعی و اقتصادی در بخش آموزش و پرورش را تشکیل می دهد .
وی بر لزوم ساماندهی نیروی انسانی در این وزارتخانه تاکید کرد و گفت: سامان دهی نیروی انسانی در این مجموعه از سال گذشته شروع شده است.
جلسه شصت و چهارم شورای ستاد راهبری اجرای نقشه علمی کشور با حضور برخی از مسوولان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی شامگاه سه شنبه ( ۹ تیرماه) در شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شد.
تهیه پیش نویش سند فناوری نرم و فرهنگ سازی، بررسی سندهای ‘دریایی و اقیانوس شناسی’ و ‘محیط زیست’ و نیز تصویب کلیات ساختار ستاد رهبری نقشه جامع علمی کشور از جمله موضوعات مطرح شده در جلسه بود.

اخبار