اخاذی از افغان‌ها با کارت پایان خدمت

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

بامداد چهارشنبه ۲۰ خرداد ماه امسال بر اساس اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر اینکه عوامل پلیس آگاهی تهران بزرگ هنگام گشت زنی زیر پل بعثت به مورد مشکوکی برخوردند و چند متهم را دستگیر کرده اند، سریعا ماموران تخصصی این یگان به موقعیت اعزام شدند.

با حضور ماموران مشاهده شد سه نفر موتور سوار (هیوندا) خود را مامور معرفی کردند و قصد بازدید بدنی دو نفر تبعه افغانی و اخاذی از آنان را داشتند که توسط پلیس دستگیر و به مقر منتقل شدند.

متهمان خود را «پیام»، «رامین» و «مسلم» معرفی کردند که متهم ردیف اول «پیام» اعتراف کرد با ارائه کارت پایان خدمت به افراد تبعه افغان خود را مامور معرفی و از آنان اخاذی می کردند.

سرهنگ احمد صالحی رییس کلانتری ۱۱۷جوادیه با اعلام این خبر، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایمشان در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.(باشگاه خبرنگاران)

دسته بندی:اخبار