اختصاص رفاه کارت 10 میلیونی به فرهنگیان خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آموزش و پرورش خوزستان گفت: رفاه کارت ۱۰۰ میلیون ریالی برای خدمات خرید اقساط کالا و لوازم خانگی به فرهنگیان رسمی و پیمانی استان خوزستان تخصیص یافت.

سیروس خدادادی اظهار کرد: به منظور رفاه فرهنگیان کارت ۱۰۰ میلیون ریالی برای خدمات خرید اقساط کالا و لوازم خانگی به فرهنگیان رسمی و پیمانی استان خوزستان اختصاص داده شد.

وی تصریح کرد: وزارت آموزش و پرورش از طریق شرکت سرمایه‌گذاری اقتصاد و رفاه فرهنگیان وابسته به صندوق ذخیره نسبت به انعقاد قرارداد و توافق‌نامه با فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه منعقد کرده است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان خوزستان ادامه داد: کارت‌های رفاه صادر شده در قالب رفاه کارت، خدمات فروش اقساط کالا و لوازم خانگی به فرهنگیان شاغل رسمی و پیمانی ارائه می‌شود.

خدادی تأکید کرد: ثبت‌نام فرهنگیان در این طرح اختیاری است و توصیه می‌شود افراد متقاضی با آگاهی کامل از شرایط و نحوه ارائه خدمات، وضعیت حقوق و توان باز پرداخت اقساط، نسبت به دریافت رفاه کارت اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: متقاضیان واجد شرایط تا تاریخ دوازدهم خردادماه فرصت دارند فرم‌ها و درخواست‌های خود را به تعاون و رفاه ادارات محل خدمت تحویل دهند.

خدادادی یادآور شد: مدت خرید و اعتبار رفاه کارت ۱۰۰ میلیون ریالی ۴ سال است که طی ۱۰ قسط مساوی و بدون کارمزد از حقوق افراد کسر می‌شود.

اخبار مرتبط