اخذ مجوز ایجاد رشته فوریت‌های پزشکی در آبادان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان از موافقت شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی با راه‌اندازی رشته فوریت‌های پزشکی در این دانشکده خبر داد.

دکتر محمد محبوبی با اعلام این خبر اظهار کرد: با حمایت‌های رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان راه‌اندازی رشته فوریت‌های پزشکی در این دانشکده در دویست و پنجاه و سومین جلسه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور تصویب شد.

وی افزود: بر این اساس دانشکده علوم پزشکی آبادان می‌تواند این رشته را در مقطع کاردانی با ظرفیت پذیرش ۱۵ دانشجو برای یک دوره راه‌اندازی کند.

معاون آموزشی، پژوهشی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی آبادان با اشاره به برنامه این دانشکده برای افزودن رشته‌های بهداشت محیط و فناوری اطلاعات سلامت به رشته‌های موجود در آینده نزدیک، گفت: در حال حاضر رشته‌های پزشکی، پرستاری، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی، هوشبری، بهداشت عمومی و کتابداری پزشکی در این دانشکده فعال است.

محبوبی از فعالیت چهار رشته کاردانی در مجتمع عالی سلامت دانشکده علوم پزشکی آبادان خبر داد و افزود: هم‌اکنون ۶۱۵ دانشجو در دانشکده علوم پزشکی آبادان در حال تحصیل هستند.

اخبار مرتبط