اخذ مجوز ایجاد 25 رشته جدید در دانشگاه آزاد شوشتر

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شوشتر از اخذ مجوز راه‌اندازی ۲۵ رشته جدید در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در این دانشگاه خبر داد و گفت: پذیرش دانشجو در این رشته‌ها از مهرماه امسال آغاز می‌شود.

دکتر غفار پوربختیار با اعلام این خبر اظهار کرد: مهرماه ۹۵ اولین ورودی این رشته‌ها در دانشگاه پذیرش می‌شوند.

وی تصریح کرد: بر این اساس مجوز راه‌اندازی چهار رشته در مقطع کارشناسی ازجمله مدیریت بیمه و مدیریت بانکداری، ۱۲ رشته در مقطع کارشناسی ارشد از جمله رشته‌ مکاترونیک و ۹ رشته در مقطع دکتری شامل تاریخ اسلام، زبان و ادبیات فارسی، جامعه‌شناسی سیاسی و … به دانشگاه اعطا شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر افزود: در حال حاضر حدود ۹ هزار دانشجو در این دانشگاه تحصیل می‌کنند و با اخذ مجوز این رشته‌ها ۱۴ رشته دکتری تخصصی، یک رشته دکتری حرفه‌ای، بیش از ۳۵ رشته کارشناسی ارشد و حدود ۷۰ رشته کاردانی و کارشناسی فعال در دانشگاه وجود خواهد داشت.