اخذ مجوز رشته های جدید در علمی کاربردی خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: مجوز رشته های مرمت آثار تاریخی و مدیریت گردشگری در مرکز علمی کاربردی میراث خوزستان اخذ گردید.

حسین عیدانی اظهار کرد: در راستای رسیدن به اهداف علمی، پژوهشی و آموزشی و ماموریت های سازمانی خود در سطح استان از ترم مهرماه امسال، مرکز آموزش میراث فرهنگی در دو رشته کارشناسی حرفه ای مرمت بناهای تاریخی و مدیریت گردشگری دانشجو می پذیرد.

وی با اشاره به سایر رشته های موجود در این مرکز آموزشی خاطر نشان کرد: ۶ رشته مقطع کاردانی حرفه ای صنایع دستی ـ فرش دستباف، گردشگری، هتلداری، امورفرهنگی ـ امور موزه، معماری-معماری داخلی و طلا و جواهر ـ تراش سنگ های قیمتی رشته هائی هستند که در مرکز آموزش عالی علمی ـ کاربردی میراث خوزستان نیز در مهر ماه جاری فعال هستند و دانشجو می پذیرند.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان عنوان کرد: مرکز آموزش علمی ـ کاربردی میراث فرهنگی استان خوزستان، خوشبختانه در ترم بهمن ماه ۹۴ با استقبال فراوان در زمینه جذب دانشجو مواجه شد و امید است که در مهرماه سال جاری نیز شاهد استقبال فراوان از رشته های این مرکز باشیم.

اخبار مرتبط