اخذ مجوز 2 رشته جدید ارشد در دانشگاه پیام‌نور خوزستان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

رییس دانشگاه پیام‌نور خوزستان از اخذ مجوز ۲ رشته جدید در مقطع کارشناسی‌ارشد این دانشگاه خبرداد و گفت: امسال ظرفیت پذیرش دانشگاه در مقطع کارشناسی‌ارشد ۳۶۲ نفر در ۱۶ رشته‌محل مراکز و واحدهای پیام‌نور استان است .

دکتر علیرضا رازقی‌زاده با اعلام این خبر اظهار کرد: شورای گسترش وزارت علوم با ایجاد دو رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه موافقت کرد.

وی افزود: رشته‌های الهیات و معارف اسلامی گرایش علوم قرآن و حدیث در مرکز دزفول و رشته اقتصاد انرژی در مرکز آبادان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد ارایه شده‌اند که رشته اخیر برای اولین بار در دانشگاه پیام‌نور استان راه‌اندازی شده است.

رییس دانشگاه پیام‌نور خوزستان با بیان این‌که توسعه تحصیلات تکمیلی طی چند سال اخیر در سطح مدیریت استان با جدیت دنبال شده است، تصریح کرد: با پیگیری‌های مضاعف از شورای گسترش وزارت علوم درصدد دریافت مجوز چند رشته دیگر در مقاطع تحصیلات تکمیلی هستیم.

رازقی‌زاده با اشاره به آغاز ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دوره‌‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته از ۱۲ مهرماه، ادامه داد: آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده‌اند می‌توانند تا ۱۶ مهرماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانیwww.sanjesh.org نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.