ادامه وزش باد و گرد و خاک تا چهارشنبه

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی وقوع پدیده گرد و خاک در بیشتر نقاط استان از بعدازظهر امروز خبر داد.

کوروش بهادری با اشاره به وزش باد و وقوع گردوخاک در برخی نقاط استان اظهار کرد: امروز و فردا شاهد وقوع گرد و غبار در استان هستیم؛ این وضعیت از صبح امروز موجب شده که دید افقی در ماهشهر به ۸۰۰ متر برسد، همچنین اکنون سرعت باد در ماهشهر ۴۵ کیلومتر در ساعت است.

وی افزود:با توجه به وزش باد پیش‌بینی می‌شود که از بعد از ظهر امروز به تدریج نقاط بسیاری از استان تحت تاثیر این وضعیت قرار بگیرند و درگیر گرد و خاک شوند.

بهادری با بیان این‌که گرد و خاک تا روز چهارشنبه با شدت و ضعف ادامه خواهد داشت، ادامه داد: تمام این گرد و خاک ناشی از کانون‌های داخلی در استان خوزستان است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به این‌که دما هوای استان در این مدت تغییر چندانی نخواهد داشت، عنوان کرد: در شبانه‌روز گذشته اهواز، آبادان، شوش و رامهرمز با ۴۹ درجه و ایذه با ۲۱ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط استان خوزستان گزارش شدند. تغییرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین ۴۹ و ۲۹ درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود.

اخبار مرتبط