ادامه گرد و خاک در اهواز تا آخر وقت امروز

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه پدیده گرد و خاک در استان و شهر اهواز تا آخر وقت امروز(شنبه) خبر داد.

کوروش بهادری اظهار کرد: ادامه پایداری جو و وزش تندباد با سرعت ۴۰ کیلومتر در ساعت، موجب فعال شدن چشمه‌های گرد و خاک در استان خوزستان شده است. در این زمینه و بنا بر پیش‌بینی‌ها نیمه‌شب گذشته اخطاریه‌ای در خصوص وقوع پدیده گرد و خاک از سوی اداره‌کل هواشناسی استان صادر شد.

وی با بیان این‌که پدیده گرد و خاک امروز میزان دید افقی را تا ۱۵۰ متر کاهش خواهد داد، گفت: کانون و منشا گرد و خاک امروز اهواز داخلی و در استان خوزستان است و وزش باد شدید موجب فعال شدن این کانون و وقوع گرد و خاک در استان به ویژه در اهواز شده است.

بهادری افزود: گرد و خاک امروز تا اواخر وقت شنبه ادامه دارد. این سامانه دوباره از روز دوشنبه در استان آغاز فعال خواهد شد و از روز سه‌شنبه با ورود موج ناپایدار غربی، شاهد بارش‌های پراکنده در بیشتر نقاط استان خواهیم بود.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته آبادان با ۳۰ درجه و ایذه با ۴ درجه سانتی‌گراد به ترتیب گرم‌ترین و خنک‌ترین نقاط خوزستان گزارش شدند. تغییرات دمای هوای امروز اهواز نیز بین ۲۸ تا ۱۱ درجه سانتی‌گراد در نوسان خواهد بود.