ارائه تسهیلات به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تا 100میلیارد تومان

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: در سال جاری تا یکصد میلیارد تومان به بازنشستگان و مستمری‌بگیران تسهیلات بدون ضامن و بهره ارائه می‌شود.

به نقل از فارس، امیرعباس تقی پور در مراسم بازدید از شعبه یک تأمین اجتماعی شهر یزد و بیمارستان ۲۷۵ تخت خوابی شهدای کارگر اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که بودجه آن در سال ۹۴ به میزان ۶۰ هزار میلیارد تومان افزایش یافت.

وی با اشاره به اینکه تأمین اجتماعی سازمان درآمد و هزینه است گفت: این سازمان ماهانه بیش از ۳ هزار میلیارد تومان حقوق به مستمری بگیران و بازنشستگان تأمین اجتماعی پرداخت می کند.

تقی پور درباره ارائه خدمات الکترونیکی به بیمه شدگان این سازمان اظهار داشت: در حال حاضر ۹۵۰ هزار کارفرما بدون مراجعه به سازمان تأمین اجتماعی به صورت الکترونیکی حق بیمه خودرا پرداخت می کنند که این اقدام موجب شده است ۲ میلیون سفر در ماه در شهرها حذف شود و یکی از برنامه های جاری سازمان تأمین اجتماعی، توسعه خدمات الکترونیکی است.

مشاور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی یادآور شد: ما تلاش کرده ایم کمترین حاشیه را در سازمان تأمین اجتماعی داشته باشیم و از این رو در سه سال گذشته میزان حقوق و مستمری بازنشستگان ۶۵ درصد افزایش یافت.

وی درباره ارائه تسهیلات بدون بهره و ضامن به بازنشستگان و مستمری بگیران سراسر کشور اظهار داشت: یکصد میلیارد تومان در قالب تسهیلات به بازنشستگان و مستمری بگیران پرداخت می شود که رقم آن از ۲ تا ۳ میلیون تومان است.

تقی پور بیان داشت: بازنشستگان و مستمری بگیران می توانند با مراجعه به شعبات سراسر کشور نسبت به ثبت نام اقدام کنند و این وام نیز بدون ضامن و بهره است.