از پرسپولیس شکایت می‌شود؟

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

در خصوص لیست خرید پرسپولیس برای فصل آینده گمانه‌زنی‌های زیادی صورت می‌گیرد که روز گذشته (یکشنبه) نیز یکی از این گمانه‌زنی‌ها توسط رسانه‌ها منتشر شد.

در خبری که از لو رفتن لیست خرید برانکو ایوانکوویچ پرده برداشته بود نام چند بازیکن تیم نفت تهران نیز به چشم می‌خورد. همین خبر در قسمتی از سایت باشگاه پرسپولیس نیز منتشر شد که باعث ناراحتی مسئولان باشگاه نفت شده و احتمال دارد همین موضوع باعث شکایتی علیه پرسپولیسی‌ها شود، البته در حال حاضر این خبر در سایت باشگاه پرسپولیس دیده نمی‌شود و گویا مسئولان سایت این خبر را از روی خروجی خود برداشته‌اند.

به هر حال این موضوعی بود که منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت هم در مصاحبه امروز خود اعلام کرد. وی در حاشیه نشست هم‌اندیشی مدیران باشگاه‌های لیگ برتری گفته بود که پس از فینال جام حذفی از باشگاهی که نام بازیکنان این تیم را در لیست خرید خود قرار داده است، شکایت خواهد کرد.

(تسنیم)

دسته بندی:اخبار