اسامی پذیرفته‌شدگان ارشد در سایت سازمان سنجش قرار گرفت

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

اسامی ۱۵۹ هزار و ۶۴۵ نفر از پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون کارشناسی ارشد بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفت.

به گزارش تسنیم، نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

طبق اعلام مشاور عالی سازمان سنجش ۱۵۹ هزار و ۶۴۵ نفر در آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند که از این تعداد ۷۶ هزار و ۲۳۹ نفر زن و ۸۳ هزار و ۴۰۶ نفر مرد هستند. ۴۷٫۷۶ درصد پذیرفته شدگان نهایی در آزمون کارشناسی ارشد زن و ۵۲٫۲۴ درصد آنها مرد هستند.

حسین توکلی گفت: داوطلبانی که فهرست اسامی آنها به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام می شود ضمن توجه به ضوابط اعلام شده در اطلاعیه ای که بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد برای کسب اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام به سایت اطلاع رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی مربوطه مراجعه کنند.

وی خاطرنشان کرد: در صورتیکه دانشگاه تاریخ مشخصی را برای ثبت نام ارائه نکرده باشد پذیرفته شدگان در یکی از روزهای شنبه ۱۴ شهریور، یک شنبه ۱۵ شهریور و دوشنبه ۱۶ شهریور با در دست داشتن مدارک مورد نیاز به شرح مندرج در اطلاعیه ای که همراه اسامی آنها بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد برای ثبت نام به دانشگاه و موسسه آموزش عالی مربوطه مراجعه کنند.

اخبار مرتبط