اسامی پذیرفته‌شدگان کاردانی فنی و حرفه‌ای منتشر شد

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار فهرست اسامی ۱۶۸ هزار و ۶۰۶ نفر پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی در امروز دوشنبه ۲۳ شهریورماه خبر داد.

حسین توکلی گفت: فهرست اسامی ۱۶۸ هزار و ۶۰۶ نفر از پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیر دولتی سال ۹۴ امروز روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org‌قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: از ۱۶۸ هزار و ۶۰۶ نفر پذیرفته شده نهایی ۶۰ هزار و ۷۵۵ نفر زن و ۱۰۷ هزار و ۸۵۱ نفر مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در ادامه در مورد زمان ثبت‌نام توضیح داد: داوطلبانی که فهرست اسامی آنان به‌عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی اعلام می‌شود ضرورت دارد ضمن توجه به شرایط مندرج در اطلاعیه‌ای که همراه فهرست اسامی آن‌ها منتشر می‌شود برای کسب اطلاعات لازم در مورد تاریخ و مدارک مورد نیاز به پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کرده و ثبت‌نام نمایند.

توکلی ادامه داد: در صورتی که مؤسسه آموزش عالی محل قبولی تاریخ مشخصی را برای ثبت‌نام ارائه نکرده باشد پذیرفته‌شدگان می‌توانند با در دست داشتن مدارک به شرح مندرج در اطلاعیه‌ای که همراه فهرست اسامی آنان منتشر شده در یکی از روزهای شنبه ۲۸، یکشنبه ۲۹ و دوشنبه ۳۰ شهریورماه به مؤسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه و ثبت‌نام کنند.

اخبار مرتبط