نیکان

آگهی استخدام قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور

دسته ها: استخدام و بازار کار استخدام سراسری استخدام شهرستان

این آگهی منقضی شده است لطفا از برقراری تماس خود داری نمایید.در صورتی که صاحب آگهی هستید نسبت به تمدید اقدام فرمایید

10 دی 99 – اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی آبادان 

کارجویان گرامی به اطلاع میرساند؛ پذیرفته شدگان آزمون قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی سال 99، میبایست جهت تحویل مدارک در تاریخ های مندرج در اطلاعیه مراجعه نمایند.

جهت مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید


 10 دی 99 – اطلاعیه زمانبندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی شوشتر

در راستای اجرای آزمون استخدامی قراردادی مهرماه 1399 و به منظور دریافت و بررسی مدارک داوطلبینی که در کارنامه خود نیز برای بررسی مدارک معرفی شده اند، دعوت به عمل می آید تا نسبت به ارائه مدارک خود طبق جدول زمان بندی ذیل به ستاد مرکزی دانشکده علوم پزشکی شوشتر –مدیریت توسعه سازمان و سرمایه انسانی به آدرس(( میدان هفده شهریور، بلوار شهید شرافت جنب سازمان امور مالیاتی، سازمان مرکزی دانشکده علوم پزشکی شوشتر مراجعه نمایند .
مدارک مورد نیاز:
اصل وتصویر تمامی صفحات شناسنامه
اصل و تصویر کارت ملی
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
اصل و تصویر گواهی پایان طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح
اصل وتصویر کلیه مدارک وتاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری)
چهار قطعه عکس 4*3 پشت نویسی شده
پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سنجش
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (ویژه آقایان)
یک عدد پوشه سبزرنگ
پرینت ثبت نام اولیه یا فرم خود اظهاری داوطلب
*تذکرات خیلی مهم*
لیست اعلام شده به میزان یک و نیم برابر در رشته های فاقد مصاحبه صرفاً جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت موقت بوده و طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش پزشکی، مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان پذیرش انجام خواهد گردید. لازم به ذکر است لیست نهایی جهت انجام مراحل گزینش متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.

جهت مشاهده جدول زمانبندی اینجا کلیک نمایید


 8 دی 99 – اطلاعیه تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام دانشگاه علوم پزشکی بهبهان

در راستای اجرای آزمون استخدامی قراردادی مهرماه ۱۳۹۹ و به منظور دریافت و بررسی مدارک داوطلبینی که در کارنامه خود نیز برای بررسی مدارک معرفی شده اند ، دعوت به عمل می آید تا نسبت به ارائه مدارک خود در اسرع وقت و حداکثر تا تاریخ دوشنبه مورخ ۱۵/۱۰/۹۹ به نیروی انسانی دانشکده به آدرس :خیابان شهید زیبایی- کوچه جنب بیمارستان دکتر شهیدزاده –ستاد مرکزی دانشکده علوم پزشکی بهبهان اقدام نمایند .

مدارک مورد نیاز:

اصل وتصویر تمامی صفحات شناسنامه
اصل و تصویر کارت ملی
اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی
اصل و تصویر گواهی پایان طرح نیروی انسانی جهت رشته های مشمول طرح
اصل وتصویر کلیه مدارک وتاییدیه های مربوط به سهمیه های انتخابی (ایثارگری)
چهار قطعه عکس ۴*۳ پشت نویسی شده
پرینت کارنامه چاپ شده از سایت سنجش
اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی ویا معافیت دائم (ویژه آقایان)
یک عدد پوشه سبزرنگ
پرینت ثبت نام اولیه یا فرم خود اظهاری داوطلب

* تذکر بسیار مهم *

لیست اعلام شده به میزان یک و نیم برابر در رشته های فاقد مصاحبه صرفاً جهت بررسی اولیه مدارک افراد و به صورت موقت بوده و طبق مفاد آگهی منتشرشده از سوی سازمان سنجش پزشکی، مسئولیت ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات اعلام شده در آگهی برعهده شخص داوطلب بوده و چنانچه صحت اطلاعات اعلام شده توسط آنها در آزمون محرز نگردد، اولویت افراد کان لم یکن تلقی و از بین سایر متقاضیان پذیرش انجام خواهد گردید. لازم به ذکر است لیست نهایی جهت انجام مراحل گزینش متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد گردید.


 3 دی 99 – اعلام نتایج آزمون استخدام قراردادی دانشگاه‌ های علوم پزشکی

به اطلاع می رساند؛ نتایج اولیه آزمون استخدام قراردادی دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال 99 اعلام گردید. به اطلاع داوطلبان شركت كننده در مشاغل دارای مصاحبه تخصصي كه در جدول مشاغل آگهي مشخص شده اند (فوريتهای پزشكی و نگهبان) می رساند پس از بررسی مدارک، واجدين شرايط برای اطلاع از تاريخ شركت در مصاحبه می بايست مجددا به سايت اینترنتی دستگاه مربوطه مراجعه نمايند .

جهت مشاهده متن اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید


20 مهر 99 – کارت آزمون استخدامی وزارت بهداشت منتشر شد

داوطلبان آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی می توانند از امروز ۲۰ مهرماه با تکمیل فرم خوداظهاری کرونا، کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت کنند.

 آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی در دو نوبت صبح (ساعت ۸:۳۰) و عصر (ساعت ۱۴) روز پنجشنبه ۲۴ مهرماه ۹۹ برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون از امروز ۲۰ مهر در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir در دسترس داوطلبان قرار گرفته است و داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز ۲۲ مهر فرصت دارند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. داوطلب پس از ورود با کد رهگیری، ابتدا باید فرم خود اظهاری کرونا را تکمیل کنند و سپس سامانه جهت دریافت کارت فعال می شود.

از ورود داوطلبان فاقد کارت ورود و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه) به جلسه آزمون ممانعت بعمل خواهد آمد. داوطلبان فقط مجازند همراه خود مداد، پاک کن، کارت شناسایی معتبر و ماسک داشته باشند.

به منظور رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامتی کلیه داوطلبان، افرادی که مبتلا به بیماری کرونا هستند از سایر داوطلبان جدا شده و در فضای مجزا امتحان خواهند داد.

آزمون در حوزه های امتحانی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی تهران، شهیدبهشتی، ایران، اراک، ارومیه، اردبیل، اصفهان، اهواز، ایلام، بندرعباس، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، بوشهر، تبریز، گیلان، زاهدان، سمنان، کردستان، شیراز، شهرکرد، قزوین، کرمان، کرمانشاه، گلستان، لرستان، مشهد، همدان، یاسوج، زنجان، مازندران، یزد، گناباد، کاشان، ایرانشهر، شاهرود، آبادان، دزفول، جیرفت، رفسنجان، گراش و لارستان برگزار می شود.


14 مهر 99 – زمان دریافت کارت آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی
زمان دريافت كارت ورود به جلسه از تاريخ 99/07/20 لغايت ساعت 24 مورخ 99/07/22 خواهد بود.

5 مهر 99 – اطلاعیه زمان ویرایش حوزه امتحانی آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی
زمان ويرايش حوزه امتحانی؛ 7 الی 9 مهرماه، 8 حوزه امتحانی جديد افزوده شده و در زمان ويرايش قابل انتخاب است.

۱۰ شهریور ۹۹ – اطلاعیه برگزاری آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی در روز ۲۴ مهرماه

با سلام و احترام؛ در خصوص برگزاری آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی، به استحضار داوطلبان عزیز میرساند با توجه به تعداد زیاد ثبت نامکنندگان و تعدد رشتههای شغلی و ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا برای برگزاری آزمون، و از طرفی در برخی از شهرستانهای با جمعیت کمتر، تعداد داوطلبین بیش از انتظار بوده و با توجه به شرایط اپیدمی کرونا در کشور، ضروری است برای این شهرستانها، حوزه امتحانی تعیین شود و در نتیجه «امکان ویرایش برای تغییر حوزه امتحانی» برای داوطلبان فراهم شود.
از این رو با موافقت اداره کل منابع انسانی وزارت متبوع، زمان برگزاری آزمون استخدامی قراردادی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی- درمانی در «روز ۲۴ مهرماه در دو نوبت صبح و عصر» اعلام میشود و همچنین به منظور افزایش حوزههای جدید و ویرایش « حوزه امتحانی»، تاریخ ویرایش جدید متعاقباً اعلام خواهد شد. تاکید میشود این ویرایش برای «تغییر حوزه محل آزمون» بوده و شامل تغییر رشته- محل شغلی داوطلبان و ثبت نام جدید نخواهد شد.

برای مشاهده اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


20 مرداد 99 – تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور سال ۱۳۹۹

با سپاس به درگاه ایزد منان و آرزوی توفیق برای تمامی پویندگان عرصه ی علم و آگاهی؛ با توجه به شرایط حاضر در کشور به دلیل شیوع بیماری کرونا جهت مساعدت با داوطلبان آزمون استخدامی قراردادی دانشگاههای علوم پزشکی و خدمات بهداشتی کشور به اطلاع میرساند : با توجه به درخواست مکرر داوطلبان، مهلت جدیدی جهت ثبت نام، تصحیح یا ویرایش اطلاعات و مدارک از تاریخ ۲۵/۰۵/۱۳۹۹ لغایت ۲۷/۰۵/۱۳۹۹ در نظر گرفته شده است. شایان ذکر است داوطلبان گرامی دفترچه راهنما را به دقت مطالعه کرده و بعد اقدام به ثبتنام کنند. از مراجعه حضوری و تلفنی خودداری نمایید. در صورت داشتن مشکل در فرآیند ثبت نام از طریق فرم تماس با ما اقدام نمایید.


15 مرداد 99 – ثبت نام در آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور مجددا فعال شد

کارجویان گرامی به اطلاع می رساند؛ لینک ثبت نام در آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی بعد از رفع اختلال مجددا فعال گردید.


14 مرداد 99 – اطلاعیه تاخیر در ثبت نام آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی کشور

به اطلاع کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام دانشگاه های علوم پزشکی کشور می رساند به دلیل اختلال در درگاه پرداخت، زمان ثبت نام آزمون استخدامی قراردادکار معین دانشگاه های علوم پزشکی متعاقبا اعلام خواهد شد.


با سپاس به درگاه ایزد منان و آرزوی توفیق برای تمامی پویندگان عرصه ی علم و آگاهی، به این وسیله به اطلاع داوطلبان میرساند که دانشگاهها/دانشکدهها/ موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود از محل مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور، افراد واجد شرایط را به استناد ماده۳۳ آئین نامه اداری، استخدامی کارکنان غیرهیات علمی ودستورالعمل اجرایی برگزاری آزمون های استخدامی مصوب دوردوم هیات امنا سال ۱۳۹۷ از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی وتخصصی (و حسب موردمصاحبه استخدامی) به صورت قراردادی با شرایط و ضوابط ذیل جذب نمایند. توصیه میشود با توجه به روند کلی ثبت نام و اعلام نتیجهی آزمون به صورت اینترنتی، داوطلبان محترم جهت دریافت کلیه ی اطلاعات فقط به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند. از این به بعد در تمام متن این راهنما، منظور از «سایت»، نشانی اینترنتی اعلام شده است.

بخش اول تعاریف :

بخش اول : تعاریف
مفاهیم برخی از اصطلاحات بکار رفته در این دفترچه به شرح زیر است:
۱ .موسسه: به دانشگاه ها یا دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اطلاق میشود که با توجه به اهداف و برنامه های آتی خود نسبت به رفع نیازهای نیروی انسانی مراکز بهداشتی، مراکزدرمانی و بیمارستانها و سایرواحدهای تابعه، اقدام به استخدام مینمایند. (مطابق جدول شماره۲)
۲ .دستگاه اجرایی: کلیه وزارتخانه ها، موسسات دولتی، موسسات یا نهادهای عمومی غیردولتی، شرکتهای دولتی و کلیه دستگاههایی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر ویا تصریح نام است از قبیل شرکت ملی نفت ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بانک مرکزی، بانکها وبیمه های دولتی، (کلیه دستگاههای موضوع ماده (۵)قانون مدیریت خدمات کشوری) دستگاه اجرایی نامیده میشوند.
۳ .آیین نامه اداری استخدامی: منظور، آیین نامه اداری استخدامی کارکنان غیر هیات علمی مصوب هیات امناء دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور می باشد که به استناد ماده یک قانون احکام دائمی توسعه کشور تدوین گردیده است

۵ .داوطلب قراردادی پزشک خانواده: فردی که براساس مفادتبصره ۶ ماده ۳۱ آیین نامه واز طریق قرارداد طرح پزشک خانواده در حال انجام وظیفه در مراکزبهداشت تابعه دانشگاه/دانشکده می باشد.
۶ .داوطلب قرارداد مشاغل کارگری: به شخصی اطلاق میشود کهبه صورت قانونی دریکی ازدانشگاههای علوم پزشکی کشور یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در قالب قرارداد مشاغل کارگری (موضوع ماده ۳۲ آیین نامه مذکور) اشتغال داشته باشد.
۷ .داوطلب شرکتی: به شخصی اطلاق میشود که به صورت قانونی از طریق یکی از شرکتهای تامین نیرو طرف قرارداد دانشگاههای علوم پزشکی کشور یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت خرید خدمت از بخش خصوصی (موضوع تبصره ماده ۲۲ آیین نامه مذکور) اشتغال داشته باشد.
۸ .داوطلب ایثارگر: ایثارگران شامل موارد زیر هستند:

الف) ایثارگران سهمیه بیست و پنج (۲۵ (درصد شامل:

جانبازان
آزادگان
همسر و فرزندان شهدا
همسرو فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد وبالاتر
همسر و فرزندان آزادگان دارای یک سال وبالای یک سال اسارت
پدر، مادر، خواهرو برادر شهید

ب) ایثارگران سهمیه پنج (۵ (درصد شامل:

رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها
همسروفرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضورداوطلبان در جبهه ها
فرزندان جانبازان زیربیست وپنج درصد
فرزندان آزادگان کمتراز یک سال اسارت

تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از:
۱ .معاونت نیروی انسانی هریک از ردههای نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
۲ .معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان ونیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزادو افراد فاقد شغل
۳ .معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران

۹ .داوطلب معلول: به فردی اطلاق می شود که با ارائه معرفی نامه از سازمان بهزیستی کشور مشمول استفاده از ۳
درصد سهمیه استخدامی قانون حمایت از حقوق معلولان می باشد.
۱۰ .داوطلب آزاد: به شخصی اطلاق میشود که در زمان ثبت نام، مشمول سهمیه ایثارگران و سهمیه معلولین نباشد.

بخش دوم : شرایط عمومی و اختصاصی
۱ .شرایط عمومی داوطلبان
۱-۱ .داشتن تابعیت ایران
۱-۲ .اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱-۳ .التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۱-۴ .انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان
۱-۵ .داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کاری که استخدام  میشوند(به تشخیص شورای طب کار یا کمیسیون پزشکی موسسه).
۱-۶ .عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
۱-۷ .نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۱-۸ .عدم وجود هرگونه ممنوعیت استخدام در دستگاههای اجرایی توسط آراء مراجع قضایی وذیصلاح.
۱-۹ .داوطلبان استخدام نباید جزء نیروهای بازخرید خدمت و همچنین بازنشسته دستگاههای اجرایی باشند.

تذکرات مهم در خصوص شرایط عمومی:
افرادی که مجاز به شرکت در این آزمون استخدامی نیستند عبارتند از:
۱ -مستخدمین رسمی و پیمانی و افراد بازنشسته و بازخرید خدمت دستگاههای اجرایی
۲ -انفصال شدگان دائم از خدمت در کلیهدستگاههای اجرایی ویا اخراج شدگان توسطواحدهای تابعه وزارت بهداشت
۳ -افرادی که به موجب آراء مراجع قضائی و ذیصلاح، از خدمات دولتی منع شده باشند.
۴ -افرادی که تعهد انجام کار به سایر موسسات و یا دستگاههای اجرایی دارند.
۵ -دارندگان مدارک تحصیلی معادل در رشته تحصیلی آگهی شده.
۶ -داوطلبانی که در حال انجام طرح قانونی در رشته های اجباری موضوع قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان هستند.
۷ -دارندگان مدارک تحصیلی مرتبط بالاتراز مقاطع اعلام شده در شرایط احراز مندرج درآگهی(ملاک مرتبط بودن یا نبودن مقطع و رشته تحصیلی، طرح طبقه بندی مشاغل مورد عمل دانشگاه می باشد)

تبصره: در صورتیکهداوطلب دربدواستخدامدارای مقطع تحصیلی بالاترغیرمرتبطبا شرایطاحراز طرح طبقهبندی مشاغل ومدرک تحصیلی مندرج در آگهی باشد، ملزم به ارائه تعهد نامه محضری مبنی برعدم درخواست اعمال مدرک تحصیلی مربوطه پس از صدور حکم استخدامی خواهد بود.
داوطلبان دارای مقاطع تحصیلی بالاتر از مقاطع اعلام شده می بایست قبل از ثبت نام، از مرتبط یا غیر مرتبط بودن مقطع تحصیلی خود با شرایط احراز مندرج در آگهی اطلاع حاصل کرده و سپس نسبت به انتخاب شغل محل خود اقدام نمایند.

۲ .شرایط اختصاصی استخدام:
الف) شرایط سنی داوطلبان:
برای شغل بهیاری داشتن حداقل ۱۸ سال سن(متولدین قبل از۱۲/۰۵/۱۳۸۱ (و برای سایر مشاغل داشتن حداقل ۲۰ سال سن و حداکثر ۴۰ سال تمام (متولدشدگان از ۱۳/۰۵/۱۳۷۹ تا ۱۳/۰۵/۱۳۵۹ (وداشتن حداکثر ۴۵ سال تمام برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و بالاتر(متولد شدگان بعد از ۱۳/۰۵/۱۳۵۴ )
تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر، به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
۱ -جانبازان،آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست وپنج درصد وبالاتروفرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می باشند.
۲ -سایر مشمولین سهمیه ۲۵ درصد و ۵ درصد در صورت ثبت نام در آزمون، مکلف به رعایت حداکثر سن های اعلام شده در ذیل میباشند، در غیراین صورت از ادامه فرایند استخدام حذف خواهند شد.
– پدر، مادر، همسر، برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال

داوطلبانی که در جبهه ها به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثرمجروحیت در جبهه ها
۳ -سابقه خدمت کارمندان تماموقت دولتی حداکثربه میزان ۵ سال
۴ -سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که به صورت غیرمستقیم و از طریق شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، به خدمت اشتغال دارند، حداکثر به میزان ۱۵ سال(طبق سابقه بیمه قابل قبول)

۵ -سنوات قراردادی یا شرکتی داوطلبانی که در سالهای گذشته به صورت قرارداد تماموقت (اعم از قراردادکارمعین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در موسسات تابعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و یا شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با موسسات تابعه به خدمت اشتغال داشتهاند وبا موسسه قطع همکاری نموده اند حداکثربه میزان ۵ سال (طبق سابقه بیمه قابل قبول)
نکته: در صورتیکه افراد در یکی از حالات شرکتی یا قرادادی شاغل بوده و براساس دستورالعمل های مربوطه به حالت اشتغال دیگری تبدیل وضع شده اند(اشتغال بصورت مستمر)، می توانند حداکثر از ۱۵ سال ارفاق سن بهرمند گردند.
۶ -داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف(اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان انجام دادهاند، به میزان انجام خدمت فوق.
۷ -مدت خدمت سربازی انجام شده.

نکته: مجموع سنوات اضافه شده به سن داوطلبان در هر حال از ۱۵ سال بیشتر نخواهد بود.

ب) ضوابط و مقررات پذیرش مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان:
۱ -مشمولین تعهدات «ضریب k «ومشمولین قانون خدمت پزشکان وپیراپزشکان رشته های اجباری که در حین انجام خدمت قانونی میباشند، نمی توانند در این آزمون شرکت نمایند.
تبصره- اینگونهداوطلبان باید حداکثرتاآخرین روزثبت نام مدت تعهد و طرح اجباری ایشان به پایان رسیده باشد تا مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون باشند.
در خصوص داوطلبانی که نسبت به تمدید طرح آنان اقدام شده است، نیازی به ارائه گواهی «پایان طرح» نداشته و گواهی «اشتغال به طرح» برای اینگونه افراد کفایت مینماید. ً ضمنا مشمولین مذکور میتوانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایردانشگاههای علوم پزشکی نیز شرکت نمایند.
نکته: داوطلبان متعهد خدمت موسسات تابعهوزارت بهداشت (تعهد خاص، قانون برقراری عدالت آموزشی و…) صرفا مجاز به شرکت در آزمون استخدامی همان موسسه یا منطقه مورد تعهد می باشند. لازم به ذکر است در صورت پذیرش نهایی، تعیین محل خدمت این داوطلبان در مدت تعهد با توجه به مفاد سند تعهد اخذ شده برعهده موسسه خواهد بود.

۲ -مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح «اختیاری» که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی میگذرانند در صورت قبولی ملزم به ارائه گواهی انصراف از طرح از دانشگاه محل انجام طرح خود در هنگام بررسی مدارک می باشند.

پ) شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش مشاغل مربوط به حیطه فوریتهای پزشکی:
درخصوص مشاغل کارشناس بالینی فوریتهای پزشکی، کاردان بالینی فوریتهای پزشکی، کارشناس ارتباطات و عملیات و کارشناس تریاژتلفنی فوریت های پزشکی علاوه بر شرایط فوق الذکر،داشتن سلامت کامل جسمانی وروانی با تایید طب کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیزالزامی می باشد. در خصوص مشاغل «کارشناس بالینی فوریتهای پزشکی» و «کاردان بالینی فوریتهای پزشکی» علاوه بر شرایط مندرج در بندهای قبلی، برخورداری از شرایط ذیل نیزالزامی میباشد:
۱ -دارای قد ۱۶۵ سانتی متر و بالاتر.

۲ -دارای شاخص توده بدنی(BMI) Index Mass Body (کمتر از ۳۰ و بیشتر از ۱۹ .
تبصره: افرادی که “BMI “آنها بیشتراز ۳۰ باشد ونسبت بهموضوع معترضباشند طبق دستورالعمل اجرایی مربوطه برای انجام”تست بیو الکتریک امپدانس” معرفی می شوند و تصمیم گیری نهایی در خصوص آنها براساس نتایج تست مربوطه صورت میگیرد.
تذکر: اندازه گیری “قد” و “BMI “در زمان بررسی مدارک انجام خواهد گرفت و در صورتی که داوطلب هر یک ازاین شرایط را احرازننماید، از سایرمراحل استخدام از جمله مصاحبه حذف خواهد شد و حق اعتراض نخواهد داشت.

۳ -دارا بودن گواهینامه رانندگی با آمبولانس ( ب۲ یا پایه دوم)
تبصره: داوطلبان دارای گواهینامه (ب۱ (در صورت قبولی در آزمون، بایستی تعهد محضری مبنی بر ارائه اصل گواهینامه (ب۲ )یا پایه دوم را تا پایان یک سال پس از تاریخ برگزاری آزمون استخدامی ارائه نمایند. بدیهی است در صورت عدم ارائه اصل گواهینامه در مدت تعیین شده استخدام فرد کان لم یکن خواهد شد. (لازم به ذکر است افراد زیر ۲۴ سال چنانچه فاقد گواهینامه مربوطه باشند، در صورت قبولی در آزمون بایستی تعهد محضری مبنی بر اخذ گواهینامه ب ۲ تا پایان ۲۴ سالگی ارائه نمایند و در صورت عدم ارائه گواهینامه در زمان مقرر، قبولی آنها کان لم یکن خواهد شد)
۴ -داشتن آمادگی جسمانی و مهارتهای بدنی برای امدادرسانی سریع و صحیح (بدین منظورازداوطلبان واجد شرایط، آزمون آمادگی جسمانی به عمل خواهد آمد).
نکته: سایر شرایط اختصاصی مشاغل مختلف بنا به ضرورت در جداول رشته های شغلی هر موسسه درج گردیده است.

ث) شرایط اختصاصی و ضوابط پذیرش نگهبان:
درخصوص شغل نگهبان علاوه بر شرایط فوق برخورداری از شرایط ذیل نیزالزامی میباشد:
– موفقیت در آزمون آمادگی جسمانی
– داشتن حداقل قد ۱۷۵ سانتیمتر
– دارا بودن تناسب جسمانی: BMI) نسبت وزن به قد) باید بین ۲۷ و ۵,۱۸ باشد (۱۳۶۹/۰۵/۱۳تا ۱۳۷۷/۰۵/۱۳ متولدشدگان (سن سال ۳۰ حداکثر و ۲۲ حداقل

درخصوص مشاغل مامور حراست، کارشناس حراست اسناد و مدارک ، کارشناس حراست فناوری اطلاعات و مسئول گزینش علاوه بر شرایط عمومی واختصاصی تاییدیه از مراجع ذیصلاح نیزملاک عمل خواهد بود.

بخش سوم: مواد آزمون
به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد. کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهارگزینه ای با ضریب یک (۱ (برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (۲ )برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمنا به ازای هر سه پاسخ غلط، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

الف) مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین میشود:
۱ -فنّاوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL )
۲ -ریاضی و آمار مقدماتی
۳ -زبان و ادبیات فارسی
۴ -معارف اسلامی
۵ -زبان انگلیسی عمومی
۶ -اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی
۷ -هوش و توانمندی های ذهنی
تبصره- اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران(شامل مسیحی، کلیمی، زرتشتی و…) از پاسخگویی به سوالهای معارف اسلامی معاف بوده و نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سوالهای آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

ب) مواد آزمون تخصصی:
سوالهای حیطه های تخصصی آزمون با توجه به دانش و مهارتهای تخصصی متناسب با رشته های شغلی، بر اساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۱ مشخص شده است.

بخش چهارم : امتیازات و سهمیه های قانونی

الف) سهمیه ایثارگران :
بر اساس هماهنگیهای بهعملآمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، جذب ایثارگران از محل سهمیه های استخدامی از طریق شرکت در آزمون استخدامی موسسات، رقابت بین کلیه داوطلبان ایثارگردر هریک از سهمیه های ۲۵ درصد و ۵ درصد (در هر یک از مجوزهای کلی سازمان اداری و استخدامی کشور به دستگاه اجرایی) براساس نمره مکتسبه در آزمون استخدامی موسسات با رعایت ساز و کارهای ذیل صورت میپذیرد:
۱ -در فرآیند جذب واستخدام مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، استخدام آنان مطابق ضوابط ومقررات جاری وبا هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران صورت می پذیرد.
۲ -با هماهنگی های بهعملآمده با بنیاد شهید و امور ایثارگران، سهمیه استخدامی مربوط به مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران در دفترچه آزمون استخدامی موسسات مشخص و از سهمیه سایرداوطلبان مجزا گردیده است و داوطلبان ایثارگر تایید شده مشمول این سهمیه، برای اعمال سهمیه مذکور ً صرفا باید شغل محلهای مشخص شده در سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد را انتخاب نمایند.
۳ -ایثارگران متقاضی بهره مندی از سهمیه استخدامی حداقل ۲۵ درصد موضوع ماده (۲۱ (قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران برای ثبت نام وبهره مندی از سهمیه مزبور، لازماست ابتدا اطلاعات خودرادر سیستم سجایا (سیستم جامع اطلاعات یکپارچه ایثارگران) ثبت نموده و توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران تایید گردد و در صورت عدم تایید بنیاد مذکور مجاز به انتخاب شغلمحلهای مشخص شده برای سهمیه یاد شده نمیباشند

۴ -مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، مجاز به بهرهمندی از سهمیه استخدامی ۵ درصد سایر ایثارگران نمیباشند. به عبارت دیگر هر داوطلب ایثارگر میتواند در صورت مشمول بودن، صرفاً از یکی از سهمیه های مشخص شده بر اساس ضوابط مربوطه، استفاده نماید. بنابراین مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران، جهت استفاده از سهمیه اختصاصی خود، ً صرفا باید مشاغل مشخص شده برای آنان را در دفترچه انتخاب نمایند.
۵ -جانبازان،آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست وپنج درصد وبالاتروفرزندان آزادگان یکسال اسارت وبالاتر از شرط حداقل معدل و حداکثر سن معاف میباشند.
۶ -کسب حد نصاب نمره آزمون استخدامی موسسات برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران تا سقف سهمیه (۲۵ درصد) الزامی نمیباشد. بدیهی است در صورتی که ایثارگران موضوع این سهمیه در شغل محل های سهمیه آزاد شرکت نمایند کسب حد نصاب نمره امتحان در شغل مربوط الزامی است.
۷ -آن دسته از فرزندان شاهد، جانبازان از کار افتاده کلی، آزادگان از کار افتاده کلی و فرزندان آنان که با کسب حد نصاب قبولی و رعایت ترتیب نمرات مکتسبه در سهمیه آزاد آزمون استخدامی پذیرفته میشوند، میتوانند همانند سایر فرزندان شاهد، جانبازان و آزادگان از شرط معافیت حداقل معدل و حداکثر سن بهره مند گردند.

۸ -ایثارگران مشمول سهمیه استخدامی ۵درصد جهت استفاده از سهمیه اختصاص یافته به خود، باید در زمان انتخاب شغل محل (از بین شغل محل های سهمیه آزاد)، شغل محل هایی را انتخاب نمایند که ظرفیت مورد نیاز آن شغل محل ها بیش از یک نفر باشد و همچنین جزء مشاغل مشخص شده برای سهمیه ۲۵درصد ایثارگران نباشد. بدیهی است استفاده از سهمیه ایثارگران ۵ درصد صرفا در مشاغلی اعمال می گردد که ظرفیت پذیرش آنها بیش از یک نفر باشد (در مشاغل با یک نفر ظرفیت، سهمیه مذکور لحاظ نشده و انتخاب افراد صرفاً براساس نمرات مکتسبه صورت خواهد پذیرفت).
۹ -کسب حد نصاب نمره آزمون استخدامی موسسات برای مشمولین سهمیه ۵ درصد ایثارگران تا سقف سهمیه (پنج درصد) الزامی نمیباشد.
۱۰ -استخدام مازاد بر سهمیه استخدامی (۲۵ درصد و ۵ درصد) ایثارگران در صورت کسب حد نصاب آزمون از طریق رقابت با سایرداوطلبان آزاد در همان شغل محل صورت میپذیرد.

ب) سهمیه افراد دارای معلولیت:
جذب افراد دارای معلولیت با ارائه معرفینامه از اداره کل بهزیستی استان از محل سهمیه استخدامی (۳ درصد قانون جامع حمایت از معلولان) صرفاً از طریق شرکت در آزمون استخدامی موسسات، کسب حد نصاب نمره لازم و رقابت بین کلیه داوطلبان مشمول این سهمیه و براساس نمره مکتسبه در آزمون با رعایت ساز و کارهای ذیل صورت میپذیرد:
۱ -مشمولین سهمیه ۳ درصد جهت استفاده از سهمیه اختصاص یافته به خود، باید در زمان انتخاب شغل محل (از بین شغل محل های سهمیه آزاد)، شغل محل هایی را انتخاب نمایند که ظرفیت مورد نیاز آن شغل محل ها بیش از یک نفر باشد. در مشاغل با یک نفر ظرفیت، سهمیه مذکور لحاظ نشده و انتخاب افراد صرفا بر اساس نمرات مکتسبه صورت خواهد پذیرفت. بدیهی است انتخاب افراد برتر جهت استفاده از سهمیه یاد شده از طریق رقابت بین جامعه معلولین صورت خواهد پذیرفت.
۲ -افراد دارای معلولیت باید توانایی لازم برای انجام کاری که جهت آن استخدام میشوند را داشته باشند.
۳ -براساس ماده(۵ (آیین نامه شماره ۸۸۳۸۴/۴۴۱۷۸ مورخ ۲۲/۰۴/۱۳۸۹ وزیران عضو کمیسیون امور اجتماعی ودولت الکترونیک، استخدام معلولان به شرط آنکه به تشخیص سازمان بهزیستی کشور، معلولیت آنان مانع ازماموریت کاری آنها نباشد، بلامانع میباشد.

پ) سهمیه آزاد
کلیه سهمیه استخدامی هر موسسهپس از کسر سهمیه های استخدامی ایثارگران( مندرج دربند الف) ومعلولین عادی (مندرج در بند ب)، به داوطلبان آزاد درصورت برخورداری از مفاد مندرج در آگهی و کسب حدنصاب نمره، به ترتیب نمره فضلی، اختصاص خواهد یافت.

تذکر بسیار مهم در خصوص تغییر اطلاعات ثبت نامی:
با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد برای بررســی مدارک) بر اســاس اطلاعات ثبتنامی(خوداظهاری) داوطلبان و ســهمیه های
قانونی انتخاب شده توسط آنان صورت می گیرد، به دلیل اینکه در هنگام برر سی مدارک، هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی
که منجر به بهره مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه گردد، کل فرایند اعلام نتیجه را با اختلال مواجه می ســازد، لذا لازمســت ورود اطلاعات مذکور در فرم تقاضــانامه ثبت نام (به خ صوص اگر در کافی نت صورت می گیرد) با دقت و صــداقت صــورت گیرد
چراکه با توجه به مشــکلات به وجود آمده در آزمون های قبلی، امکان اصــلاح اطلاعات مذکور در هنگام بررســی مدارک به هیچ وجه
امکانپذیر نمی با شد وداوطلب حق هیچ گونه اعترا ضی نخواهد دا شت. لازم به ذکرا ست آخرین فرصت ویرایش م شخ صات ثبت نامی
افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود. بدیهی ا ست در صورت عدم ارائه مدارک و مستندات
لازم در زمان بررسی مدارک، امتیازات و سهمیه های انتخاب شده توسط داوطلبان از آنان سلب خواهد گردید

بخش پنجم : مراحل ثبت نام
الف) تاریخ ثبت نام و ارسال مدارک اینترنتی داوطلبان میتوانند از تاریخ ۱۳/۰۵/۱۳۹۹ تا ۱۹/۰۵/۱۳۹۹ با مراجعه به سایت، با ارسال مدارک (که آنها را پیشتر اسکن و آماده کرده اند) و تکمیل فرم ثبت نام، برای شرکت در آزمون نام نویسی کنند.

ب) ثبت نام اینترنتی: جهت ثبت نام، داوطلب باید با مراجعه به سایت سنجش، نسبت به پرداخت اینترنتی مبلغ ۶۱۶۰۰۰ ریال (با احتساب استفاده از خدمات پیامکی ۶۰۰۰ ریال) اقدام کرده و با دریافت کد پرداخت، مراحل ثبت نام را آغاز کند (مبلغ پرداختی قابل برگشت نیست).

توجه : داوطلب باید با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی نسبت به خرید اعتبار (به مبلغ ۶۱۶۰۰۰ ریال) و دریافت کد پرداخت جهت ثبت نام آزمون استخدامی قراردادی دانشگاه های علوم پزشکی کشور اقدام نماید. (مبلغ تعیین شده بر اساس مصوبه هیات وزیران بوده و از طریق سایت مرکز اعلام شده است.)

تذکر ۱ : پس از تکمیل فرم ثبت نام و ارسال مدارک، بلافاصله پس از فشار دادن دکمهی ثبت توسط داوطلب، برای وی کد رهگیری صادر میشود و برای افرادی که کد رهگیری دارند، در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در آزمون، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد. داوطلبان موظفند پس از صدور کد رهگیری آن را به همراه نسخه ی چاپ شده از فرم ثبت نامشان برای مراحل بعدی آزمون نزد خود محفوظ نگه دارند.

تذکر ۲ : هیچ گونه مدرکی به صورت حضوری یا کتبی یا ارسال از طریق پست و یا اتوماسیون دریافت نخواهد شد.
همچنین به مدارکی کهبا پست الکترونیکی ارسال شود ترتیب اثرداده نخواهد شد. بنابراین،داوطلبان ملزم هستند کلیه ی مدارک اسکن شده خودرا همراه با فرم ثبت نامبه صورت اینترنتی ارسال نمایند.در صورت عدم ارسال مدارک یا نقص در مدارک، کارت ورود به جلسه صادر نخواهد شد.

تذکر۳ : داوطلبان سوالات خود را تنها از طریق ایمیل ir.sanjeshp@taheri.e به آدرس سنجش ارسال نمایند و یا با شماره تلفن ۸۱۴۵۲۱۱۵ تماس حاصل کنند. به مراجعات حضوری یا کتبی پاسخ داده نخواهد شد.

تذکر۴ : در صورت محرز شدن تقلب و تخلف در درج اطلاعات لازم، در هر مرحله از آزمون قبولی داوطلب کان لم یکن تلقی شده و طبق مصوبات هیات بدوی رسیدگی به تخلفات در آزمونها، با داوطلب برخورد خواهد شد.

تذکر ۵ :هر داوطلب میتواند با توجه به محل سکونت خود تنها یکی از مراکز موجود در جدول شماره ۲ را انتخاب کند.

تذکر۶ :بعد از انتخاب محل آزمون امکان تغییر آن در زمان آزمون وجود ندارد.

پ) مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی
الف) اصل مدارک شامل موارد زیرباید اسکن وبا فرمت jpgو حداکثر حجم ۳۰۰kb ذخیره و بارگذاری شود.
ب) مشخصات داوطلب باید در فرم ثبت نام به زبان فارسی درج شود.
۱ .تصویرکارت ملی (پشت و رو)
۲ .تصویرتمام صفحات شناسنامه
۳ .تصویرآخرین مدرک تحصیلی
۴ .تصویریک قطعه عکس ۴×۳ که در سال جاری گرفته شده
۵ .تصویراصل دانشنامهی دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد ،دکتری، دکتری تخصصی یا گواهی فراغت ازتحصیل از دانشگاه محل تحصیل داوطلب
۶ .مدارک تحصیلی خارج از کشور باید به تایید یکی از وزارتخانههای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا علوم تحقیقات وفناوری رسیده باشد.

تذکر۱ : اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تذکر ۲ : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تذکر ۳ : درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در امتحان از وی سلب می گردد. تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد، بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف داوطلب، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

ت) زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون
الف) آزمون راس ساعت ۹ صبح روز جمعه ۱۴/۰۶/۱۳۹۹ به طور همزمان در دانشگاههای علوم پزشکی مندرج در جدول شماره ۲ برگزار میشود.
ب) کارت ورود به جلسه ی آزمون از طریق سایت در اختیار داوطلبان قرار گرفته و هرداوطلب موظف به پرینت کارت خود از روی سایت میباشد.
ج) در استخراج نتایج از روش تراز نمرات استفاده خواهد شد.
۱ -برای هر سوال باید تنها یک گزینه که بهترین پاسخ ممکن در میان گزینههای ارائه شده است، انتخاب شود.
۲ -به سوالات بدون پاسخ، نمرهای تعلق نمیگیرد.
۳ -به پاسخ نادرست نمره منفی تعلق می گیرد.
تذکر مهم: برای ورود به جلسهی آزمون، همراه داشتن کارت ورود به جلسه و کارت ملی ضروری است.

بخش ششم: نحوه پذیرش داوطلبان و اعلام نتیجه
اعلام نتیجه، تعیین حد نصاب و انتخاب افراد در هر یک از کد شغل محلهای آزمون استخدامی موسسه به ترتیب زیر صورت می پذیرد:
۱ .محاسبه نمره کل اولیه داوطلبان براساس ضرایب دروس عمومی و اختصاصی.
۲ .این نمرهکل ملاک تعیین حدنصاب خواهد بود
۳ .تعیین حدنصاب نمره علمی لازم: شرط لازم (ونه کافی) برای معلولین وداوطلبان آزاد جهت معرفی به موسسه به منظور بررسی مدارک، برمبنای کسب حداقل ۵۰ درصد میانگین امتیاز(مجموع نمره عمومی و تخصصی آزمون کتبی با اعمال ضرایب مربوطه) سه نفر اول دارای بالاترین امتیاز آزمون کتبی در هر یک از مشاغل هر موسسه می باشد که به روش زیر تعیین میگردد:

حدنصاب =۵۰ × %میانگین نمره کل اولیه سه نفر دارای بالاترین امتیاز در هر شغل هرموسسه

تبصره : کاهش حد نصاب نمره آزمون در صورت عدم تامین نیروهای مورد نیاز در هر رشته شغلی به عهده معاونت توسعه وزارت متبوع خواهد بود.
۴ .ارائه کارنامه اولیه به کلیه داوطلبان توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی صرفا جهت اطلاع از وضعیت نمرهها و کسب یا عدم کسب حدنصاب
۵ .اعمال سهمیه های قانونی توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی و محاسبه نمره کل نهایی و اعلام فهرست معرفی شدگان مرحله اول بر اساس نمره فضلی از طریق وب سایت مرکزمذکور
۶ .اعلام نتیجه با توجه به ظرفیت پذیرش در کد شغل محل انتخابی با رعایت موارد ذیل:
الف) دعوت از مشمولین بند ۵ همین صفحه جهت بررسی مدارک و مستندات استخدامی در زمان مقرر توسط موسسه مربوطه
ب) انطباق سوابق ومدارک ومستندات ارائه شده با خود اظهاری داوطلب درتقاضانامه ثبت نام که به تایید(امضا و اثرانگشت) داوطلب رسیده باشد وتایید آن از سوی موسسه مربوطه.
ج) برای رشته های شغلی که پذیرش آنها «بدون انجام مصاحبه» است صرفا براساس نمره کل نهایی به میزان یک ونیم برابر ظرفیت.
د) برای رشته های شغلی که شیوه پذیرش آنها «با انجام مصاحبه» است به میزان سه برابر ظرفیت.

۷ .اعمال تغییرات و سهمیه های تایید شده (براساس مدارک ومستندات مثبته) توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی و اعلام نتیجه
۸ .معرفی افراد به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش، به ترتیب نمره کل نهایی(در مشاغل دارای مصاحبه بر اساس وزن ۷۰ درصد نمره کل به  آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره کل به مصاحبه) به هسته گزینش موسسه

مصاحبه شغلی
۱ -نوع و محتوای مصاحبه مشاغل دارای مصاحبه توسط موسسه تعیین و در جدول شغل محل های مربوطه اعلام شده است.
۲ -از داوطلبان شغل محل های دارای مصاحبه پس از اعلام نتایج اولیه آزمون کتبی، به میزان چند برابر ظرفیت هر شغل محل، به ترتیب نمره فضلی (پس از اعمال سهمیههای قانونی) برای بررسی مدارک دعوت به عمل خواهد آمد و در صورت تایید مدارک، برای انجام مصاحبه اقدام خواهد شد.
۳ -مصاحبه برای مشاغل مربوط به حیطه فوریتهای پزشکی به شرح زیر خواهد بود:

الف) رشته های شغلی کاردان و کارشناس بالینی فوریت های پزشکی
۱ -سنجش قد وBMI)شاخصتوده بدنی) : ارزیابی شرایطفیزیکی افرادازلحاظ قد وتناسب قد ووزن (درزمان بررسی مدارک)

۲ -سنجش وضعیت آمادگی جسمانی: ارزیابی قدرت بدنی و چابکی و توانایی، مدیریت زمان داوطلبان)

تذکرات و توصیه های کلی:
۱ -داوطلبان ً صرفا در صورتی میتوانند در امتحانات موسسات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت نام نمایند که مدرک تحصیلی (مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) آنان مطابق با عناوین مدرک تحصیلی (مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) مندرج در شرایط احراز مشاغل قید شده در آگهی استخدامی یکسان بوده و همچنین عنوان مدرک تحصیلی ثبت نامی (مقطع، رشته و گرایش تحصیلی) داوطلب، در متن گواهینامه موقت یا دانشنامه وی درج گردیده باشد.

۲ -در صورتی که برای برخی از رشته های تحصیلی در آگهی استخدامی منتشره، گرایش خاصی ذکر شده باشد، صرفاً فارغ التحصیلان همان رشته و گرایش تحصیلی می توانند درآزمون ثبت نامنمایند. امادر صورتی که هریک از رشته های تحصیلی بدون ذکر گرایش در آگهی درج شده باشد، فارغ التحصیلان کلیه گرایش های آن رشته تحصیلی در مقطع مورد نظر، می توانند در آزمون استخدامی ثبت نام نمایند.
۳ -ارائه هرگونه گواهی از مراجع مختلف مبنی بر تطابق رشتهها و یا گرایشهای تحصیلی با رشته یا گرایش های تحصیلی عنوان شده درآگهی استخدامی جهت ادامه فرایند استخدامموضوعیت نداشتهو ً صرفاعین عنوان رشته ها ویا گرایشهای تحصیلی مندرج درآگهی استخدامی ملاک عمل میباشد. ازاینروداوطلبانی که درمرحله بررسی مدارک، از لحاظ شرایط احراز اعلام شده در آگهی استخدامی منتشره، غیر واجد شرایط تشخیص داده شوند از ادامه فرایند استخدام حذف ومعرفی آنان دراین مرحله، کان لم یکن تلقی گردیدهوهیچگونه حق وامتیازی برای داوطلب ایجاد نکرده و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

۴ -داوطلبان استخدام میبایست سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند را داشته باشند. در صورت عدم تایید توانایی داوطلبان استخدامتوسط دستگاه مربوطهدرمرحله مصاحبه استخدامی ومعاینه پزشکی، مرجع رسیدگی به اعتراض داوطلبان، شورای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی استان مربوطه میباشد.
۵ -مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده و یا هرگونه مغایرت بین اطلاعاتی که داوطلب در زمان تکمیل تقاضانامه ثبت نام به مرکز سنجش اعلام مینماید با مستنداتی که در اعلام نتیجه اولیه و بررسی مدارک ارائه خواهد شد برعهده داوطلب خواهد بود.
۶ -اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی ir.sanjeshp:\\http  به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۷ -داوطلبان بایستی به مبنای تاریخهای اشاره شده در آگهی توجه کافی داشته باشند. لازم به ذکر است ملاک عمل برای تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه، تاریخ شروع به طرح (جهت افرادی که در دوران طرح اجباری میباشند)، تاریخ پایان طرح (جهت متقاضیان استخدام در سایر دانشگاهها) و …آخرین روز ثبت نام و ملاک محاسبه سن، اولین روز ثبت نام می باشد.
۸ -استخدام پذیرفته شدگان در آزمون که مراحل قانونی را طی نموده باشند، منوط به تایید توانمندیهای جسمی، روانی، ذهنی و حرکتی افراد توسط واحد طب کار موسسه و یا کمیسیون پزشکی طبق شیوه نامه سلامت جسمانی و روانی وزارت متبوع است.
۹ -استخراج فهرست افراددارای حدنصاب صرفاً براساس نمره کل اولیه خواهد بود. کارنامه اولیه صادر شده از سوی مرکز سنجش آموزش پزشکی، صرفا جهت اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون از وضعیت علمی (نمرات مکتسبه) آنان میباشد وفاقد هرگونه ارزش قانونی دیگری از جمله استخدام میباشد.
۱۰ -داوطلبانی که در زمانهای مشخص شده توسط موسسات، نسبت به ارائه مدارک و مستندات لازم اقدام ننمایند از انجام مراحل بعدی محروم و حق هیچگونه اعتراضی نخواهند داشت. بدیهی است موسسات در اینگونه موارد طی هماهنگی با مرکز سنجش آموزش پزشکی از سایر شرکت کنندگان به ترتیب نمره فضلی دعوت خواهند نمود.

برای مشاهده دفترچه آزمون اینجا کلیک نمایید

برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

هنگام تماس حتما بگویید که آگهی را در اهواز نیاز دیده اید
استخدام و بازار کار استخدام سراسری استخدام شهرستان

تذکر پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


تذکر اهواز نیاز:

"اهواز نیاز" هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد،لطفا دقت نمایید.