استخدام 4000 هزار قاضی و کارمند نیاز سالانه قوه قضائیه است

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

معاون قوه قضاییه تسریع در فرایند رسیدگی به پرونده های قضایی را نیازمند استخدام سالانه ۴۰۰۰ قاضی و کارمند اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما ذبیح الله خداییان در حاشیه سفر به ورامین در مصاحبه اختصاصی، به درخواست استخدام سالانه هزار قاضی و سه هزار کارمند برای سرعت بخشیدن در فرایند رسیدگی به پرونده ها اشاره کرد وافزود: پیشنهاد قوه قضاییه در قالب برنامه ششم توسعه به دولت ارائه شده بود اما هیئت دولت در لایجه ارسالی به مجلس این پیشنهاد را حذف کرد.
وی با بیان اینکه قوه قضاییه با کمبود شدید نیروی انسانی و امکانات مواجه است گفت: این قوه از نظر مالی واداری مستقل نیست بلکه تامین نیازهای آن برعهده قوه مجریه و مقننه است.
خداییان گفت:از یک سو پرونده های ورودی به صورت روز افزون در حال افزایش و از طرف دیگر امکانات اندک است از این رو رسیدگی به پرونده ها طولانی می شود.
معاون حقوقی قوه قضاییه میزان استاندارد بررسی پرونده در هر شعبه دعاوی محاکم کیفری را بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ پرونده اعلام کرد و افزود: متاسفانه حجم پرونده هر کدام از شعب کیفری ما حدود ۲۵۰ پرونده است که با تلاش شبانه روزی قاضی باز هم به موقع تمام نمی شوند.

اخبار مرتبط