نیکان

اصلاحات دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی اعلام شد

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

سری دوم اصلاحات و اعلام رشته محل‌های جدید پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی سال ۱۳۹۹ از سوی سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور منتشر شد.

به گزارش ایسنا؛ سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ پیرو اطلاعیه‌های پنجم مرداد و دوم شهریور و انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته‌های تحصیلی پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری سال ۱۳۹۹، اصلاحات و کدرشته محل‌های جدید (سری دوم)، علاوه بر رشته‌های تحصیلی مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی مربوط بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد.

آن دسته از متقاضیانی که قبلا ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را تکمیل و کد رهگیری دریافت نموده‌اند می‌توانند در صورت تمایل نسبت به ویرایش کدرشته محل‌های انتخابی خود اقدام کنند. همچنین به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر، ترتیبی اتخاذ شده است که متقاضیان بتوانند تا پایان روز دوشنبه مورخ هفتم مهر نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

بنابراین همه متقاضیان، ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته مذکور و مندرجات اطلاعیه‌های فوق، منحصرا به درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان (لینک سامانه پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری – مهرماه ۱۳۹۹) مراجعه و نسبت به ثبت‌نام و انتخاب کدرشته محل‌های انتخابی تا تاریخ فوق در آزمون مذکور اقدام کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار