اصلاحات دفترچه انتخاب رشته تحصیلی اعلام می شود

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: سازمان سنجش کشور اصلاحاتی در دفترچه انتخاب رشته تحصیلی و کد رشته محل های جدید آزمون سراسری ۹۵ اعمال کرده است که از عصر روز چهارشنبه ۲۷ مرداد ماه روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

وی ادامه داد: این اطلاع رسانی در تاریخ ۲۷ مرداد داوطلبان را از کد رشته ها و ظرفیت های جدید آگاه می کند تا بتوانند ویرایش های لازم را در خصوص انتخاب رشته خود انجام دهند.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه گفت: سازمان سنجش به منظور فراهم آوردن تسهیلات بیشتر برای انتخاب کد رشته های تحصیلی آزمون سراسری ۹۵ نسبت به تهیه راهنمای عملی تعیین رشته اقدام کرده است که هم اکنون روی سایت قرار دارد.

توکلی خاطر نشان کرد: داوطلبان می توانند با در نظر گرفتن مراحل عملی ذکر شده در سایت سازمان سنجش و نکته های کاربردی در کنکور۹۵ آشنا شوند.

وی یاد آورشد: به کلیه داوطلبانی که متقاضی انتخاب رشته هستند توصیه می شود به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و تحصیل در کد رشته های مورد نظر نسبت به مطالعه دقیق راهنمای عملی اقدام کنند.

اخبار مرتبط