اصلاحیه دفترچه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 96

کاربر گرامی!

خواهشمند است جهت ارتباط با آگهی دهنده و کسب اطلاعات بیشتر، از اطلاعات تماس موجود در خود آگهی، شامل شماره تلفن، نشانی، ایمیل و وبسایت آن، استفاده نمایید.

"اهواز نیاز" هیچ اطلاعات بیشتری ندارد.

آگهی های موجود در "اهواز نیاز" توسط اشخاص و شرکت هایی درج می شوند که هیچ نوع رابطه ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند.

مسئولیت مستقیم آگهی ها، با آگهی دهندگان آن می باشد و صحت و سقم آن توسط "اهواز نیاز" ادعا و یا تضمین نمی شود.

کانال تلگرام اهوازنیاز

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور با اشاره به اصلاحیه دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۶، گفت: با توجه به مصوبات شوراي تحول علوم انساني شوراي عالي انقلاب فرهنگي و شوراي عالي برنامه‌ريزي مبني بر منسوخ شدن برنامه درسي رشته مديريت اجرايي، در آزمون سال ۱۳۹۶ در كد رشته ۱۱۴۸ (مجموعه مدیریت كسب و كار و امور شهري)داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته کلیه دانشگاه ها و موسات آموزش عالی و از جمله دانشگاه آزاد اسلامی با مطالعه دروس ۲ و ۳ مندرج در دفترچه راهنما می توانند در زمان پاسخ گویی به سوالات از بين مجموعه دروس تخصصي مديريت و مجموعه دروس رياضي يك مجموعه را به صورت انتخابي پاسخ دهند.

بدیهی است که داوطلبان فقط به یک مجموعه از سوالات کنکور می توانند پاسخ بدهند و به آنها اکیدا توصیه می شود از جواب دادن به هر دو مجنموعه خوداری کنند تا اشکالی در روند تصحیح اوراق امتحانی پیش نیاید.

وی بیان کرد: براي رشته مهندسي كامپيوتر گرايش‌هاي شبكه‌هاي كامپيوتري و رايانش امن (كد ۱۲۷۷) علاوه بر كد رشته امتحاني ۱۲۷۷ (مهندسي كامپيوتر) از كد رشته امتحاني ۱۲۷۶ (مهندسي فناوري اطلاعات) نيز پذيرش انجام می شود و به داوطلبان یاد آوری می شود ظرفيت پذيرش در رشته مهندسي كامپيوتر گرايش‌هاي شبكه‌هاي كامپيوتري و رايانش امن ۵۰ درصد از بين داوطلبان كد رشته امتحاني ۱۲۷۶ و ۵۰ درصد از بين داوطلبان كد رشته امتحاني ۱۲۷۷ انجام می شود .