رزومه

آرمان چای لاغری

اضافه شدن دکمه دیس‌لایک به فیس‌بوک

دسته ها: اخبار فناوری اخبار

اگر تاکنون زیر پست‌های دوستانتان در فیس‌بوک جای خالی یک انگشت شصت رو به پایین را حس کرده‌اید، خوشحال باشید؛ چراکه قرار است به زودی فیس‌بوک یک دکمه برای دیس‌لایک کردن نیز در کنار دکمه لایک معروف قرار دهد تا کاربران در ابراز احساسات خود دستشان بازتر باشد.

طی مراسم پرسش و پاسخی که دیروز توسط فیس‌بوک برگزار شد؛ مارک زاکربرگ مالک این شرکت اعلام کرد که تیم فیس‌بوک در حال کار بر روی اضافه کردن دکمه دیس‌لایک به پنل کاربران است.

زاکربرگ می‌گوید دلیل اینکه از همان روز اول ما این دکمه را در کنار دکمه لایک قرار ندادیم، این بود که می‌ترسیدیم وجود این گزینه باعث شود کاربران به رقابت‌های لایک و دیس لایک در زیر پست‌ها روی بیاورند.

اماتحقیقات جدید ما نشان می‌دهد که کاربران دوست دارند تا احساسات منفی خود را نیز در مورد پست‌ها اعلام کنند و وجود این گزینه می‌تواند سریع‌ترین راه برای ابراز این نوع از احساسات باشد.

به گزارش آی تی رسان، قبل‌تر نیز برای مدت کوتاهی این دکمه به صورت آزمایشی در چند کشور مورد استفاده کاربران قرار گرفت که فیس‌بوک با رفع کاستی‌های آن خود را آماده می‌کند تا به‌زودی نسخه نهایی را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

هر چند نیاز نیست صبر کنیم تا در روز رونمایی ببینیم این دکمه به چه شکل خواهد بود و انتظار داریم طراحی دکمه دیس‌لایک نیز مانند گزینه لایک یک انگشت شصت باشد اما این‌بار رو به پایین!

اخبار فناوری اخبار