نیکان شرکت تبلیغاتی

اطلاعیه برگزاری آزمون تغییر و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شاغل در نهاد علمی- تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری سال ۱۳۹۸

دسته ها: استخدام مهندس شیمی استخدام و بازار کار استخدام سراسری استخدام مهندس کامپیوتر استخدام مهندس عمران و معماری استخدام مهندس مکانیک استخدام حسابدار،کمک حسابدار و حسابرس استخدام مهندس برق و الکترونیک استخدام فنی و مهندسی استخدام مهندس (گوناگون) استخدام لیسانس مدیریت

این آگهی منقضی شده است لطفا از برقراری تماس خود داری نمایید.در صورتی که صاحب آگهی هستید نسبت به تمدید اقدام فرمایید

28 خرداد 98 – دریافت کارت آزمون استخدامی کارکنان نهادهای علمی وابسته به ریاست جمهوری

بدینوسیله به اطلاع می رساند لینک دریافت کارت آزمون استخدامی کارکنان نهادهای علمی وابسته به ریاست جمهوری فعال شد.

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید


26 خرداد 97 – زمان توزیع کارت آزمون استخدامی کارکنان نهادهای علمی وابسته به ریاست جمهوری اعلام شد

دينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي مجموعه علمي – تحقيقاتي وابسته به نهاد رياست جمهوري در سال 1398 مي‌رساند كه آزمون صبح روز جمعه مورخ 98/03/31 منحصراً در شهر تهران برگزار مي‌شود. فرآيند برگزاري آزمون صبح از ساعت 8:30 آغاز و درهاي ورود به جلسه امتحان نيم­ساعت قبل از شروع فرآيند بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان مي‌بايست قبل از بسته شدن درهاي ورودي در محل حوزه امتحاني خود حاضر باشند.

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون

لينك مربوط به كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون از روز سه­‌شنبه 98/03/28 بر روي سايت اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org قرار مي‌گيرد و متقاضیان مي‌توانند با وارد كردن كد ملي و شماره شناسايي خود نسبت به مشاهده و تهیه پرينت كارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعيين شده بر روي پرينت كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

ب – آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون

در صورت بروز اشكال در تهيه پرينت از كارت شرکت در آزمون و يا مشاهده مغايرت در اطلاعات مندرج در كارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامي و يا هريك از موارد مندرج در ذيل، داوطلبان مي‌توانند از ساعت 8:30 الي12:00 صبح و 14:00 الي 18:00 بعدازظهر روز پنجشنبه مورخ 98/03/30 به نماینده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذيل)مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشكال احتمالي کارت خود اقدام نمايند.

ب-1- با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ب» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند.

ب-2- چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي داوطلب با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ب» به نماينده سازمان سنجش آموزش كشور مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.

ب-3- چنانچه عكس روي كارت داوطلب داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي­باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ب» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص مراجعه نمايند. موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد.

د- زمان و محل برگزاري آزمون

آزمون کليه داوطلبان صبح روز جمعه مورخ 98/03/31  برگزار مي‌گردد و فرآيند برگزاري آزمون صبح از ساعت 8:30 همان روز خواهد بود. آدرس محل برگزاري آزمون بر روي پرينت كارت شركت در آزمون داوطلبان درج شده است.

ه‍‍ ـ تذكرهاي‌ مهم‌

1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدارالزامي است.

2- در ورودي ِحوزه­ هاي امتحاني نيم ساعت قبل از شروع فرآيند آزمون بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.

3- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.

4- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارك امتحاني در جلسه برگزاري آزمون ماهيتاً از مصاديق تخلّف و تقلّب محسوب ميگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري رسيدگي و برخورد خواهد شد.

5- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، انگشتر هوشمند، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. به همراه داشتن هر گونه وسيله غير مجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه­هاي حافظه­دار از جمله تلفن همراه، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند و يا دستبند هوشمند در جلسه آزمون طبق قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري موجب محروميت از گزينش در آزمون مي­شود.

در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج­شنبه 98/03/30 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگويي اينترنتي اين سازمان و يا شماره ‌تلفن ‌42163  با پيش شماره 021 در ميان بگذارند.

محل تشكيل باجه رفع نقص آزمون استخدامي مجموعه علمي – تحقيقاتي وابسته به نهاد رياست جمهوري – سال 1398

استان

شهرستان

محل تشكيل باجه رفع نقص

آدرس محل تشكيل باجه رفع نقص

تهران

تهران

دانشكده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره

تهران: ميدان فردوسي، خيابان انقلاب، مابين خيابان استاد نجات الهي و سپهبد قرني، بن بست شاهرود


نهاد علمی- تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری در نظر دارد تا با توجه به مجوزهای استخدامی اخذ شده، به منظور تامین سرمایه انسانی متخصص و متعهد مورد نیاز، به صورت قراردادی، آزمون استخدامی را برگزار نمایند.

زمان ثبت نام:

ثبت‌نام این آزمون از تاریخ ۹۸/۰۳/۰۵ لغایت۹۸/۰۳/۱۱ منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org‌ انجام خواهد شد.

شرایط شرکت در آزمون:

داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

عدم اعتیاد به مواد مخدر

نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر و عدم محکومیت به فساد عقیده

دارا بودن سلامتی جسمی و روانی و توانایی برای انجام وظایف محوله

دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی لیسانس و بالاتر

دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت کفالت دائم برای متقاضیان مرد

نداشتن بیش از ۴۵ سال تمام با رعایت قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام مصوب ۷۱/۰۱/۲۲

دارا بودن شرایط لازم برای احراز شغل مورد نظر بر اساس جداول شماره (۱) و (۲)

مدارک لازم برای ثبت نام:

۱- شماره شناسایی مندرج در کارت شناسایی و کد ملی برای ورود به سیستم ثبت نام

۲- مدرک معلولیت از سازمان بهزیستی برای داوطلبین واجد شرایط معلولیت

۳- پرداخت وجه ثبت نام

۴- تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی

۵- فایل عکس اسکن شده. عکس ۴*۳ باید در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ) و باید با فرمت JPG ذخیره شده باشد. اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰*۳۰۰ باشد. تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد. حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد. حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد. حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارت­ های شناسایی ( کارت ملی، شناسنامه و … ) قابل قبول نمی­ باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.

تبصره ۲: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تبصره ۳: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می‌گردد.

تذکر مهم:

با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون‌های قبلی، در خصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام می شود رخ داده است. تاکید می گردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتما نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباها عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما الصاق نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف فرد متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

دارا بودن کد ثبت ­نام صرفاً به منزله ورود به سامانه سازمان سنجش جهت ثبت نام می ­باشد و هیچ حقی را برای داوطلب جهت استخدام ایجاد نمی­ نماید.

پرداخت وجه ثبت‌نام:

ثبت نام به صورت اینترنتی انجام خواهد پذیرفت.متقاضیان واجد شرایط می‌بایست برای واریز هزینه ثبت ‌نام به مبلغ هفتصد و پنجاه هزار (۷۵۰.۰۰۰) ریال به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org‌ مراجعه و نسبت به پرداخت این مبلغ به صورت الکترونیکی و با کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب که رمز دوم آن فعال می‌باشد، در این آزمون اقدام نموده و سپس فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام، کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل اعلام نتایج آزمون و تبدیل وضعیت نهایی نزد خود نگهداری نمایند. ضمناً ورود مجدد به سایت سازمان سنجش و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و اطلاع از نتیجه آن فقط با استفاده از کد رهگیری امکان پذیر خواهد بود.به ثبت‌نام‌های ناقص و تکمیل نشده و مدارک فاقد شرایط ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی‌گردد. لازم به تاکید است ثبت ‌نام در آزمون مذکور به منزله ایجاد تعهد استخدامی برای هیچیک از دو دستگاه نمی‌باشد.

زمان برگزاری و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:

کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ ۹۸/۰۳/۲۸ قابل دسترسی و پرینت خواهد بود. آزمون روز جمعه مورخ ۹۸/۰۳/۳۱ در تهران برگزار خواهد شد. مکان و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان درج خواهد شد.

صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون توسط واحدهای اداری مربوطه بررسی خواهد شد و در صورت مغایرت مدارک داوطلبین با شرایط آگهی استخدامی، از ادامه روند استخدامی منع خواهند شد.

کسب حد نصاب علمی:

انتخاب داوطلبان استخدام جهت سیر مراحل استخدام، کسب حدنصاب لازم در آزمون کتبی به عنوان شرط لازم (و نه کافی) در آزمون بوده و براساس ترتیب نمرات مکتسبه و با رعایت سایر قوانین و مقررات مربوط مطابق شرایط ذیل می‌باشد:

پس از برگزاری آزمون، نمرات داوطلبان به تفکیک حیطه‌های عمومی و تخصصی محاسبه و حد نصاب آزمون معادل پنجاه درصد(۵۰%) بالاترین نمره مکتسبه در آزمون با ارزش وزنی چهل درصد (۴۰%) برای حیطه عمومی و شصت درصد (۶۰%) برای حیطه تخصصی، محاسبه و مبنای سایر مراحل انتخاب داوطلبان قرار می گیرد.

پس از تعیین حد نصاب در آزمون:

الف) داوطلبان فاقد حد نصاب از سایر مراحل تبدیل وضعیت حذف خواهند شد.

ب) معرفی افراد دارای حد نصاب برای سایر مراحل استخدامی در سقف چند برابر ظرفیت براساس نمره کل آنان با وزن چهل درصد (۴۰%) برای حیطه عمومی و شصت درصد (۶۰%) برای حیطه تخصصی نمرات این افراد انجام خواهد شد.

تذکر: کسب حد نصاب نمره علمی در آزمون کتبی، هیچگونه حق تبدیل وضعیت برای داوطلبان ایجاد نمی کند.

مصاحبه و سایر مراحل و انتخاب افراد پذیرفته شده براساس نمره کل نهایی:

پس از برگزاری مصاحبه و سایر مراحل استخدامی براساس آئین نامه استخدامی و ضوابط و دستورالعمل­ های مربوطه، انتخاب نفرات اصلی پذیرفته شده بر اساس مجموع نمره کل نهایی داوطلبان با وزن پنجاه درصد (۵۰ درصد) برای آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و پنجاه درصد (۵۰ درصد) برای مصاحبه و با در نظر گرفتن امتیازات و سهمیه­ های قانونی صورت خواهد پذیرفت.

گروه ها و مواد آزمون:

به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی (دفترچه شماره ۱) و یک دفترچه سوال تخصصی (دفترچه شماره ۲) تحویل می‌شود که مواد آزمون آنها به شرح جداول و توضیحات ذیل می‌باشد. کلیه دروس آزمون عمومی و تخصصی به صورت چهار گزینه‌ای بوده و ضریب آزمون عمومی (۱) و ضریب آزمون تخصصی (۲) خواهد بود. ضمناً به ازای هر سوال غلط، نمره منفی در نظر گرفته خواهد شد.

جدول شماره (۱)- رشته ­ها، مقاطع تحصیلی، مدارک و شرایط لازم برای شرکت در آزمون پژوهشگاه علوم و فنون هسته‌ای به شرح جدول زیر می‌باشد:

شماره گروه کد و عنوان گروهامتحانی مواد آزمون تخصصی مقطع تحصیلی رشته های مورد نیاز جنسیت تعداد
۱ مهندسی هسته‌ای (۱۰۱) ۱- فیزیک بهداشت، ۲- آشکارسازی و دزیمتری  کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا مهندسی هسته‌ای (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۰۱) مرد/زن ۳
۲ مهندسی شیمی (۱۰۲) ۱- انتقال حرارت، ۲- انتقال جرم کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا مهندسی شیمی (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۰۲)- مهندسی پلیمر (کد ۳۰۰۳) مرد/زن ۲
۳ مهندسی برق(۱۰۳) ۱- مدارهای الکتریکی ۱ و ۲، ۲- الکترونیک ۱ و ۲ کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا مهندسی برق (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۰۴)، مهندسی مخابرات (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۰۵)، مهندسی الکترونیک (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۰۶) مرد/زن ۴
۴ مهندسی مکانیک (‌۱۰۴) ۱- ترمودینامیک، ۲- ماشین ابزار، ۳- طراحی اجزا کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا مهندسی مکانیک (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۰۷)، مهندسی هوافضا ( کلیه گرایشها) (کد ۳۰۰۸)، مهندسی پزشکی ( کلیه گرایش ها )(کد ۳۰۰۹) مرد/زن ۱
۵ مهندسی معدن (۱۰۵) ۱-زمین شناسی ساختاری و اقتصادی، ۲-کانه آرایی کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا مهندسی معدن (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۱۰)  -زمین شناسی (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۱۱) مرد/زن ۲
۶ مهندسی مواد (۱۰۶) ۱-خواص فیزیکی مواد، ۲-خواص مکانیکی مواد کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا مهندسی مواد و متالورژی (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۱۲) مرد/زن ۳
۷ مهندسی عمران و معماری (۱۰۷) ۱-طراحی سازه‌های فولادی و بتنی، ۲-درک عمومی معماری کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا مهندسی عمران (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۱۳)- مهندسی معماری (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۱۴) مرد/زن ۱
۸ مهندسی کامپیوتر (۱۰۸) ۱-مبانی کامپیوتر و برنامه سازی، ۲-ریاضیات گسسته کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا مهندسی کامپیوتر (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۱۵)- علوم کامپیوتر(کد ۳۰۱۶)- مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات (کد ۳۰۱۷)- ریاضی (کد ۳۰۱۸)- آمار (کد ۳۰۱۹) مرد/زن ۴
۹ مهندسی صنایع (۱۰۹) ۱-اقتصاد مهندسی، ۲-تحقیق در عملیات کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا مهندسی صنایع (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۲۰) مرد/زن ۳
۱۰ کشاورزی و علوم دامی (۱۱۰) ۱-خاک شناسی و گیاه شناسی، ۲-ژنتیک و اصلاح دام کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا مهندسی کشاورزی (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۲۱)- کشاورزی و علوم دامی (کد ۳۰۲۲) مرد/زن ۲
۱۱ فیزیک (۱۱۱) ۱-فیزیک جدید، ۲-مکانیک کوانتومی کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا فیزیک ( کلیه گرایش ها)(کد ۳۰۲۳ ) مرد/زن ۴
۱۲ شیمی (۱۱۲) ۱-شیمی تجزیه، ۲-شیمی آلی کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا شیمی (کلیه گرایشها) (کد  ۳۰۲۴) مرد/زن ۲
۱۳ حسابداری (۱۱۳) ۱-حسابداری مالی و صنعتی، ۲-اقتصاد خرد و کلان کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا حسابداری (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۲۵)- اقتصاد ( کلیه گرایشها) (کد ۳۰۲۶) مرد/زن ۴
۱۴ مدیریت (۱۱۴) ۱-مدیریت رفتار سازمانی، ۲-تئوری های مدیریت کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا کلیه رشته های مدیریت (کد ۳۰۲۷) مرد/زن ۴
۱۵ رشته های خاص (۱۱۵) ۱-روش تحقیق، ۲-مدیریت عمومی کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکترا دارندگان مدارک تحصیلی در سایر رشته گرایش هایی که در گروههای دیگر قرار ندارد (کد ۳۰۲۸) مرد/زن ۲

جدول شماره (۲)- رشته ­ها، مقاطع تحصیلی، مدارک و شرایط لازم برای شرکت در آزمون سازمان انرژی اتمی ایران به شرح جداول زیر می‌باشد:

ردیف کد و عنوان گروهامتحانی مواد آزمون تخصصی مقطع تحصیلی رشته تحصیلی مورد نیاز سابقه کار مرتبط جنسیت تعداد سایر شرایط مورد نیاز
۱ مهندسی هسته‌ای (۱۰۱) ۱-فیزیک بهداشت، ۲-آشکارسازی و دزیمتری کارشناسی ارشد مهندسی هسته ای (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۰۱) حداقل ۵ سال مرد/ زن ۲ مسلط به زبان انگلیسی، فارغ التحصیل دانشگاه معتبر، تسلط و تجربه مفید در حوزه نظام ایمنی و  تاسیسات هسته ای
۲ مهندسی شیمی (۱۰۲) ۱-انتقال حرارت، ۲-انتقال جرم کارشناسی ارشد مهندسی شیمی ( کلیه گرایشها) (کد ۳۰۰۲) حداقل ۵ سال مرد/ زن ۱ مسلط به زبان انگلیسی، فارغ التحصیل دانشگاه معتبر، آشنایی به کامپیوتر، تسلط و تجربه مفید در حوزه نظام ایمنی و  تاسیسات هسته ای
۳ مهندسی برق (۱۰۳) ۱-مدارهای الکتریکی ۱ و ۲، ۲-الکترونیک ۱ و ۲ کارشناسی ارشد مهندسی برق گرایش مخابرات (کد ۳۰۲۹)، مهندسی برق گرایش الکترونیک (کد ۳۰۳۰) حداقل ۵ سال مرد/ زن ۱ مسلط به زبان انگلیسی، فارغ التحصیل دانشگاه معتبر، تسلط و تجربه مفید در  حوزه نظام ایمنی و مراکز غیر یونساز
۴ مهندسی مکانیک (۱۰۴) ۱-ترمودینامیک،  ۲-ماشین ابزار، ۳-طراحی اجزا کارشناسی/ کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک ( کلیه گرایشها) (کد ۳۰۰۷) حداقل ۵ سال مرد ۱ تسلط و تجربه مفید در حوزه مکانیک در صنعت هسته ای
۵ مهندسی عمران و معماری (۱۰۷) ۱-طراحی سازه‌های فولادی و بتنی، ۲-درک عمومی معماری کارشناسی/ کارشناسی ارشد مهندسی عمران (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۱۳) حداقل ۵ سال مرد ۱ تسلط و تجربه مفید در حوزه عمران در صنعت هسته ای
۶ مهندسی کامپیوتر (۱۰۸) ۱-مبانی کامپیوتر و برنامه سازی، ۲-ریاضیات گسسته کارشناسی فناوری اطلاعات و ارتباطات (کد ۳۰۳۱) حداقل ۵ سال مرد/ زن ۱ تسلط و تجربه مفید در طراحی، کاربری و پشتیبانی فنی سامانه های پرسنلی در صنعت هسته­ای
 کارشناسی /کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر(کلیه گرایشها) (کد ۳۰۱۵)- علوم کامپیوتر (کد ۳۰۱۶)- مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات (کد ۳۰۱۷)- مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات (کد۳۰۳۲ ) حداقل ۵ سال مرد/ زن ۲ تسلط و تجربه مفید در طراحی، نظارت و پشتیبانی فنی سامانه های کاربردی در صنعت هسته­ای
۷ مهندسی صنایع (۱۰۹) ۱-اقتصاد مهندسی، ۲-تحقیق در عملیات کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۲۰) حداقل ۵ سال مرد/ زن ۱ تسلط و تجربه مفید در حوزه فرایند   برنامه ریزی و تلفیق برنامه و بودجه در صنعت هسته­ای
۸ حسابداری (۱۱۳) ۱-حسابداری مالی و صنعتی، ۲-اقتصاد خرد و کلان کارشناسی/ کارشناسی ارشد حسابداری (کلیه گرایشها) (کد ۳۰۲۵) حداقل ۵ سال مرد/ زن ۱ تسلط و تجربه مفید در حوزه فرایندهای مالی و حسابرسی در صنعت هسته­ای
۹ رشته های خاص (۱۱۵) ۱-روش تحقیق، ۲-مدیریت عمومی کارشناسی ارشد علوم اجتماعی (کلیه گرایشها)(کد ۳۰۳۳)- روابط بین الملل (کلیه گرایشها)( کد۳۰۳۴ )- روابط عمومی (کد ۳۰۳۵ ) حداقل ۵ سال مرد/ زن ۱ مسلط به زبان انگلیسی و تجزیه و تحلیل خبر و رسانه

 

** هر یک از دارندگان مدارک تحصیلی با گرایش های مندرج در جدول فوق الذکر تنها مجاز به انتخاب و شرکت در گروه امتحانی مربوطه خواهند بود.

ب – مواد آزمون دروس عمومی به شرح ذیل می باشد:

۱-آشنایی با قانون سازمان انرژی اتمی ایران و قانون حفاظت در برابر اشعه

۲-زبان انگلیسی ـ عمومی

۳-فناوری اطلاعات و مهارت های پایه Word،PowerPoint ،Excel و Internet

۴-آیین نگارش و مکاتبات

۵-هوش و استعداد شغلی

امتیازات و سهمیه های قانونی

تخصیص سهمیه ایثارگران براساس ضوابط و مقررات قانونی مربوط اقدام خواهد شد.

توجه: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی، بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان به ویژه مدارک تحصیلی، ایثارگری، احکام کارکنان شرکتی و معلولیت، مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد، هیچ گونه حق و امتیازی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد و در هر مرحله از آزمون (اعلام نتیجه اولیه، مصاحبه، فرآیند گزینش و حتی در صورت پذیرش نهایی)، داوطلب از سایر فرآیند تبدیل وضعیت حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

نکته مهم:‌ تاکید می‌گردد مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون که محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه نموده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور قرارداد استخدامی، قرارداد مزبور لغو و بلااثر می‌شود.

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

هنگام تماس حتما بگویید که آگهی را در اهواز نیاز دیده اید
استخدام مهندس شیمی استخدام و بازار کار استخدام سراسری استخدام مهندس کامپیوتر استخدام مهندس عمران و معماری استخدام مهندس مکانیک استخدام حسابدار،کمک حسابدار و حسابرس استخدام مهندس برق و الکترونیک استخدام فنی و مهندسی استخدام مهندس (گوناگون) استخدام لیسانس مدیریت

تذکر پلیس فتا:

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.


تذکر اهواز نیاز:

"اهواز نیاز" هیچ گونه مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده ندارد،لطفا دقت نمایید.