رزومه

آرمان

اطلاعیه توزیع کارت آزمون کنکور سراسری

دسته ها: اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: اطلاعیه توزیع کارت آزمون سراسری دوشنبه بر روی سایت این سازمان قرار می گیرد.

حسین توکلی گفت: در آزمون سراسری سال ۹۵، ۸۶۰ هزار و ۱۹ داوطلب ثبت نام کردند که از این تعداد ۵۰۹ هزار و ۱۹ داوطلب زن و ۳۵۱ هزار و ۹۰ نفر مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: بر‌اساس برنامه زمانی از پیش تعیین شده آزمون سراسری سال ۹۵ در صبح و بعد از ظهر روز پنجشنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ تیر در ۳۶۹ شهرستان و بخش های مختلف کشور برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: کارت آزمون سراسری از ۲۰ تیر بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

مشاور عالی سازمان سنجش ادامه داد: داوطلبان می تواند از ۲۰ الی ۲۳ تیر با مراجعه به سایت سازمان نسبت به مشاهده، پرینت کارت و برگه راهنما اقدام کنند.

توکلی افزود: بدیهی است داوطلبانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شدند باید علاوه بر دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی خود بر حسب مورد نسبت به دریافت کارت آزمون گروه آزمایشی دوم و یا سوم خود اقدام کنند.

وی گفت: داوطلبان می‌توانند اشکالات کارت ورود به جلسه خود را با مراجعه به نمایندگان سازمان سنجش یک روز قبل از برگزاری آزمون بر طرف کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: داوطلبان در صورت مشاهده مغایرت کارت آزمون با مشخصات شناسنامه ای نیز می توانند از ۲۲ تا ۲۳ تیر به نماینده سازمان سنجش مراجعه و قبل از آزمون نسبت به رفع اشکال اقدام کنند.

اخبار دانشگاهی و استخدامی اخبار